Nowe ŁZY już w maju

  0

  Znany dotychczas z takich hitów jak „Agnieszka”, „Narcyz”, „Jestem jaka jestem”, czy „Oczy szeroko zamknięte” zespół ŁZY powraca z nową dawką swojej muzyki. Jednak nie tylko muzyka jest nowa, ale i głos. Od kilku miesięcy grupa pracuje z nową wokalistką Sarą Chmiel, która zastąpiła Anię Wyszkoni, spełniającą się obecnie na rynku jako solistka, prezentując swoje lekkie, zwiewne i popowe piosenki.

  Premiera albumu planowana jest już na maj 2011 roku, znajdą się na niej kompozycje charakterystyczne dla tej kapeli, jednak nie zabraknie też niespodzianek. Pewne jest, że miłośnicy dobrego śpiewania będą mieli ucztę jakich mało, gdyż Sara, charakteryzuje się niebywałymi zdolnościami wokalnymi, piękną barwą i ogromną skalą głosu. Dotychczas swój talent prezentowała szerszej publiczności występując z tercetem Mocha podczas opolskich debiutów w 2009 roku oraz w programie „Mam Talent”, zeszłej jesieni.

  Pierwszym singlem promującym nowy materiał ŁEZ jest utwór  „Zatańcz ze mną, proszę”, który już jest dostępny w internecie oraz można go usłyszeć w wielu stacjach radiowych w całej Polsce. Już niebawem w mediach pojawi się również videoclip do tego singla, w którym zagrał m.in. znany model Paweł Staliński. Gorąco zachęcam do zakupienia płyty już w maju, bo zapowiada się naprawdę ciekawie.

  Kamil Franczak

  Poprzedni artykułVII sesja Rady Miejskiej. Relacja TV
  Następny artykułCzy każdy towar można kupić?