Kopernik Cup: Zwycięstwo Rajnerta

  1

  Kamil Rajnert na Maderze (51,5), po bezbłędnym przejeździe na corssie, wygrał konkurs CNC* podczas otwierających sezon wkkw w kraju zawodów Kopernik Cup w Morawie koło Strzegomia. Dwa pozostałe miejsca na podium zajęli Artur Społowicz na koniu Harbuz (52,2) i Kamil Rajnert na koniu Ebonit (53,5).


  Prowadzący po ujeżdżeniu i skokach w klasie P Artur Społowicz (58,1) na koniu Grubianin z KJ Jaroszówka zainkasował na crossie 2 punkty karne za czas, co zepchnęło go na trzecią pozycję. Potknięcie lidera wykorzystali reprezentantka Czech Gabriela Slavikova (56,7) na koniu Zack (JK Flamenco Sloupno) oraz Michał Knap (57,4) na koniu Lars z ZKS Drzonków awansując odpowiednio na pierwsze i drugie miejsce.

  Czeszka Gabriela Slavikova (53,6) wygrała również konkurs klasy L tym razem dosiadając konia Ulma 1. Drugie miejsce w końcowej klasyfikacji zajęła Maria Januszewska (56,9) na koniu Dren, trzeci był reprezentant Czech Petr Vančura (58,0) na koniu Lukrecie.

  W klasie LL wygrała prowadząca od samego początku Julia Elzanowska (66,5) na koniu Spinway Memento. Drugie miejsce zajął Marek Modelewski (70,8) na koniu Aferzysta. Trzecie miejsce to wynik Wioletty Hajnos (74,2) na koniu Grandessa Gold. Druga po dwóch konkursach, reprezentantka gospodarzy Tola Armańska na Czantorze nie ukończyła próby terenowej.

  FOTO organizator

  Poprzedni artykułMłodzi radni przeszkoleni
  Następny artykuł7 milionów na poręczenia