Lenda śpiewa w Los numeros!

  29

  Świdniczanka, uczennica I LO pokonała króla Elvisa! To jej wersję Fever wybrali producenci filmu „Los numeros”, który wczoraj wszedł na ekrany polskich kin. Zachwyca dojrzałym wykonaniem, niezwykłą niską barwą głosu i zmysłowością. Czy Paulina Lenda ma wreszcie szansę na wielką karierę?

  Na pewno na nią zasługuje, o czym choćby w ostatnim wywiadzie dla Tele Tygodnia mówiła Elżbieta Zapendowska, guru polskich wokalistów. – Z tych muzycznych programów, na przestrzeni paru lat, zapamiętałam kilka osobowości. Tak jak Paulina Lenda w jednej z edycji „Mam Talent”!

  Paulina w I edycji tego programu zakwalifikowała się do ścisłego finału. Wcześniej jako zaledwie 14-latka dwukrotnie zwyciężała w „Szansie na sukces”. Brała udział jako gość w kilku projektach muzycznych, jednak mimo 4 lat obecności na muzycznym rynku, nie doczekała się własnej płyty. Teraz zapowiada, że wreszcie ukaże się jej autorski krążek i być może stanie się to niebawem, już w maju. Można powiedzieć – nareszcie. Paulina ze swoim niezwykłym talentem ma szansę na status prawdziwej gwiazdy.

  Poprzedni artykułMagazyn Swidnica24.pl poleca
  Następny artykułWięcej sprzętu dla ochotników