18. urodziny rozpoczęte [FOTO]

  4

  Z wysokiego C rozpoczęły się osiemnaste urodziny Świdnickich Nocy Jazzowych. Artur Janicki, pomysłodawca i współorganizator, zafundował nam prawdziwą znakomitość o niesamowitym głosie. Karolina Glazer, wschodząca gwiazda polskiej sceny jazzowej, rozpoczęła wiosenną edycję Świdnickich Nocy Jazzowych.

  Kiedy w roku 2009 na rynku fonograficznym ukazała się pierwsza płyta Karoliny Glazer, wzbudziła wielką sensację . Jej talent wokalny dostrzeżono za granicami kraju. Zaśpiewała w legendarnym, berlińskim klubie „Quasimodo”, w którym wystąpiła jako pierwsza Polka od lat ’80. Tym razem świdnicka publiczność mogła przekonać się o jej wielkim talencie wokalnym. Po koncercie debiutancka płyta wokalistki rozchodziła się, jak ciepłe bułeczki.

  To nie koniec atrakcji, jakie czekają nas na osiemnastce. Już w sobotę,  19 marca kolejny koncert, tym razem na scenie Klubu Bolko pojawi się Ariel Ramirez & Joao de Sousa – tango y mas. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:30. Bilety w cenie 15 i 20 złotych do nabycia w kasie Świdnickiego Ośrodka Kultury lub przed koncertem.

  [photospace]

  Poprzedni artykułSesja RM w nowej szacie
  Następny artykułSkoda starostwa do kasacji