Mediator Cup na finiszu

    2

    Pierwsze miejsce FC Żubry, drugie Chaos, trzecie Saller Team w niedzielę 27 lutego zakończyły się rozgrywki Świdnickiej Ligi Halowej Mediator Cup.

    Królem strzelców został Łukasz Cegielski, który w całych rozgrywkach zaliczył 32 trafienia. Najlepszym bramkarzem okazał się Waldemar Jóźwiak – Saller Team, natomiast najlepszym zawodnikiem został Adam Łagiewka – FC Żubry. Odkryciem ligi został Wojciech Szuba z Saller Team. Puchar Dżentelmenów powędrował w ręce Chaosu.

    WYNIKI XVII KOLEJKI SPOTKAŃ ŚWIDNICKIEJ LIGI HALOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ MEDIATOR CUP

    EURO-LINK – CHAOS 3:7

    DLA EURO:

    MARIUSZ MAŚLUSZCZAK 1

    ANDRZEJ LATAROWSKI 2

    DLA CHAOS:

    GRZEGORZ BOROWY 2

    ŁUKASZ CEGIELSKI 3

    TOMASZ ŻOŁNIEREK 1

    SAMOBÓJCZY 1

    DARBOR– ZUS 3:0

    DLA DARBOR:

    DARIUSZ BORODZIUK 3

    F. C. ŻUBRY- SALLER TEAM 1:2

    DLA F. C.:

    ADAM ŁAGIEWKA 1

    DLA SALLER:

    WOJCIECH SZUBA 2

    MŁODA STAL– ŚFUP SERVICE 7:4

    DLA STAL:

    JAKUB WAWRO 1

    WOJCIECH FURMANKIEWICZ 1

    RYSZARD TYNDEL 2

    PARTYK PIOTROWSKI 2

    MICHAŁ FORNALSKI 1

    DLA ŚFUP:

    KRZYSZTOF ZAJĄC 2

    ŁUKASZ ŻYGADŁO 1

    SYLWESTER KURIATA 1

    PIŁKARZ KOLEJKI:

    WOJCIECH SZUBA- SALLER TEAM

    BRAMKARZ KOLEJKI:

    WALDEMAR JÓŹWIAK- SALLER TEAM

    TABELA:

    1. F. C. ŻUBRY 45 PKT. 85:37

    2. CHAOS 42 PKT. 102:27

    3. SALLER TEAM 40 PKT. 95:25

    4. DARBOR 34 PKT. 61:29

    5. ZUS 30 PKT. 66:48

    6. MŁODA STAL 22 PKT. 58:66

    7. EURO- LINK 14 PKT. 49:85

    8. LZS ŚLĘŻANKA 9 PKT. 42:92

    9. ŚFUP SERVICE 8 PKT. 29:99

    10. LS ŚWIDNICA 4 PKT. 20:99

    WYNIKI XVIII KOLEJKI SPOTKAŃ ŚWIDNICKIEJ LIGI HALOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ MEDIATOR CUP

    LZS ŚLĘŻANKA TĄPADŁA – LS ŚWIDNICA 12:0

    DLA LZS

    PAWEŁ CZYKIETA 3

    WOJCIECH ŁUKASIEWICZ 1

    ADAM FALUTA 2

    PIOTR CHALUSZKO 6

    LS ŚWIDNICA – MŁODA STAL 4:19

    DLA LS

    MACIEJ STRZAŁA 2

    ROMAN ROKITA 2

    DLA STAL

    PATRYK PIOTROWSKI 6

    MICHAŁ FORNALSKI 2

    WOJCIECH FURMANKIEWICZ 2

    SEBASTIAN PAWELA 3

    PAWEŁ BUDNY 2

    PRZEMYSŁAW OSIENIENKO 3

    SAMOBÓJCZY 1

    TOMASZ JANIKOWSKI 1

    CHAOS – ZUS 6:1

    DLA CHAOS

    ŁUKASZ CEGIELSKI 2

    GRZEGORZ BOROWY 1

    KAMIL RATAJCZYK 1

    ŁUKASZ LISZKA 1

    MARIUSZ BYLICA 1

    DLA ZUS

    MATEUSZ RYCZAN 1

    DARBOR – ŚLĘŻANKA TAPADŁA 1:5

    DLA DARBOR

    MACIEJ TURZAŃSKI 1

    DLA LZS

    PAWEŁ CZYKIETA 2

    SŁAWOMIR SPRAWKA 2

    SEBASTIAN MICHUŁKA 1

    SALLER TEAM – EUROLINK 5:1

    DLA SALLER

    WOJCIECH SZUBA 4

    MACIEJ MORAWSKI 1

    DLA EURO

    ANDRZEJ LATAROWSKI 1

    FC ŻUBRY – ŚFUP SERVICE 9:2

    DLA FC

    MIROSŁAW MARSZAŁEK 1

    DARIUSZ FILIPCZAK 2

    SEBASTIAN DZIEDZIC 1

    JACEK FILIPCZAK 2

    RAFAŁ TRAGARZ 3

    DLA ŚFUP

    ŁUKASZ ŻYGADŁO 1

    PAWEŁ WÓJCIGA 1

    PIŁKARZ KOLEJKI MIROSŁAW MARSZAŁEK FC ŻUBRY

    BRAMKARZ KOLEJKI KAMIL WASILEWSKI ŚLĘŻANKA TĄPADŁA

    TABELA KOŃCOWA ROZGRYWEK

    1. FC ŻUBRY 48 PKT 94:39

    2. CHAOS 45 PKT 108:28

    3. SALLER TEAM 43 PKT 100:26

    4. DARBOR 34 PKT 62:34

    5. ZUS 30 PKT 67:54

    6. MŁODA STAL 25 PKT 77:70

    7. LZS ŚLĘŻANKA 15 PKT 59:93

    8. EURO-LINK 14 PKT 50:90

    9. ŚFUP SERVICE 8 PKT 31:108

    10. LS ŚWIDNICA 4 PKT 24:118
    KRÓL STRZELCÓW