Magazyn Swidnica24.pl w sobotę!

  0

  Postanowiliśmy nieco zmienić Państwa przyzwyczajenia. Cotygodniowy Magazyn Swidnica24.pl będzie wydawany w soboty, a nie jak dotychczas, w piątki. Zanim pojawią się teksty typowo informacyjne, będzie też więcej czasu, by poczytać o sprawach, które nie bulwersują, nie złoszczą, nie porywają do walki. Magazyn znajdą Państwo jak zawsze w zakładce pod hasłem Magazyn, a także na dole strony w specjalnym oknie.

  W tym wydaniu sporo o miłości w najróżniejszych jej aspektach. Penelopa wyczarowuje kolację z afrodyzjakami (czy seler zalicza się do tego grona?), Kamil Franczak, wokalista zespołu Zero Procent, układa subiektywną listę piosenek o miłości, a Wacław Piechocki w felietonie przytacza, niestety, bardzo obiektywne liczby; rzecz tym razem o rozstaniach.

  O swoich pasjach w wywiadzie z, niekoniecznie, jednym pytaniem opowiada Krzysztof Czarnecki, miłośnik rekonstrukcji i historii fortyfikacji. Wacław Piechocki poleca także powieść, którą „połyka się” w jeden wieczór. Kamil Franczak wraca także do początków kariery Dody.

  Zapraszamy! Miłej lektury.

  Poprzedni artykułTkanie życia: Krzysztof Czarnecki
  Następny artykułPowiedzą, czy chcą rady NGO