Magazyn Swidnica24.pl poleca

  0

  Są sytuacje, w których wyjście do kina jest kategorycznie zabronione, no, chyba że ktoś życzy sobie, by zostać natychmiast wyproszonym. O konsekwencjach grypy i sile leczniczej białego ekranu w najnowszym felietonie pisze Wacław Piechocki. To jeden z kilku autorów, tworzących cotygodniowe wydanie Magazynu Swidnica24.pl (w menu pod hasłem Magazyn), czyli lekturę z oddechem i sporą porcją refleksji oraz pysznych smaków.

  Do swojej czarodziejskiej kuchni zaprasza Penelopa, która tym razem obala mit o ekskluzywnym pochodzeniu blinów z kawiorem. Kamil Franczak natomiast znów szpera na półkach z płytami, które swoją premierę miały dawno, ale ich urok wcale nie pryska z upływem dni. Wokalista zespołu „Zero Procent” przypomina swojego niegdysiejszego rywala z programu IDOL, Maćka Silskiego oraz Agnieszkę Chylińską z kontrowersyjna płytą „Modern Rocking”.

  Czy bać się BIK-a? Jasno i przejrzyście Danuta Mazur, Powiatowy Rzecznik  Konsumentów, opisuje zasadzki, jakie mogą spotkać osoby, które przestały spłacać kredyty. A jak życie brać za rogi i nie tracić zdrowego rozsądku nawet w marzeniach – o tym z bohaterem Tkania Życia – Arkadiuszem Wojnowskim – rozmawia wspomniany już wcześniej Wacław Piechocki.

  Jak zawsze – życzymy miłej lektury!

  Poprzedni artykułPolski Banderas i jego Alodium
  Następny artykułCo to jest Biuro Informacji Kredytowej?