Strona główna Bez kategorii Designer Wholesale Sources

Designer Wholesale Sources

8

Designer Wholesale Sources idnica24.pl/wp-content/uploads/2011/02/zaulek21.jpg”>

Prokuratura Rejonowa w Świdnicy nie będzie prowadziła dochodzenia w sprawie Zaułka Świętokrzyskiego. – Na nasz wniosek Prokurator Okręgowy przekazał sprawę do Wałbrzycha – mówi prokurator rejonowy Marek Rusin. – Ponieważ dochodzenie dotyczy prezydenta Świdnicy, chcemy uniknąć zarzutów o brak bezstronności ze względu na codzienną współpracę z miastem w wielu obszarach.

To naturalna praktyka, dodaje prokurator. Dochodzenia dotyczące władz miasta zawsze są przenoszone do innych niż miejscowe prokuratur.

Przypomnijmy. Doniesienie złożył Paweł Skonieczny, prokurent Black Rock Properties. Firma w 2007 roku kupiła w drodze przetargu działki w Zaułku Świętokrzyskim z zamiarem wybudowania galerii handlowej. Skarżyła się na przewlekłe procedury, które uniemożliwiły rozpoczęcie inwestycji. Dodatkowym punktem spornym stała się cena kolejnych działek, które BRP chciało dokupić na podziemny parking i place manewrowe. Miasto uważa, że zarzuty są bezzasadne i chce odkupić teren od inwestora.

Paweł Skonieczny zapowiadał szeroką informację o problemach z rozpoczęciem inwestycji na portalu Swidnica24.pl. Na razie rozmowę wstrzymują procedury prawne.

asz

Poprzedni artykułBarwy codzienności w Klubie Bolko
Następny artykułFotografie z aniołem w tle