5 milionów w 2 miesiące

  15

  8 tysięcy unikalnych użytkowników i ponad 100 tysięcy odsłon każdego dnia. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy zajrzeli Państwo na portal Swidnica24.pl 5 milionów razy. Coraz częściej nie kończy się na szybkim przejrzeniu informacji, wielu gości spędza na naszej stronie po kilkadziesiąt minut dziennie. Dziękujemy!

  Swoich wiernych Czytelników ma weekendowy Magazyn, coraz większą popularnością cieszy się nowa bezpłatna strona – www.ogloszenia.swidnica24.pl. Zapewniamy, że to nie koniec atrakcji, jakie szykujemy już w najbliższych tygodniach. Wkrótce do naszego grona dołączą nowi, niezależni autorzy. Swoje blogi na Swidnica24.pl poprowadzą przedstawiciele różnych opcji politycznych – Beata Moskal-Słaniewska, Rafał Ząbczyk, Krzysztof Lewandowski i Ireneusz Pałac. Wkrótce uruchomimy Bazę Firm, w której znajdą się informacje o firmach z najróżniejszych branż, które działają na terenie powiatu świdnickiego.

  Sukces Swidnica24.pl jest sukcesem Czytelników, którzy nie tylko przeglądają naszą stronę, ale także aktywnie uczestniczą w jej tworzeniu, żywo komentując artykuły i nadsyłając informacje na CYNK. Chcemy stworzyć więcej możliwości! Swidnica24.pl planuje uruchomić FORUM, jednak czy ono powstanie, zależy od opinii naszych Czytelników. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie Państwo będą mogli swobodnie ze sobą dyskutować. Prosimy o sugestie, jakie działy powinny Państwa zdaniem znaleźć się w FORUM Swidnica24.pl

  Wydawca i Zespół Redakcyjny

  Swidnica24.pl

  Poprzedni artykułDyrektor SP nr 8 zostaje
  Następny artykułMakabrazki Nieczara