Zero Procent w nowym programie Polsatu!

  44

  Świdnicki zespół z powodzeniem wystartował w programie TVP „Śpiewaj i Walcz”, w nagrodę zaśpiewał podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Teraz jest szansa na Sopot i TOP Trendy! „Zero Procent” pomyślnie przeszedł pre-casting do programu „Must be the music. Tylko muzyka” i weźmie udział w telewizyjnych castingach, które wiosną będą emitowane przez telewizję Polsat.

  – Bardzo się cieszymy, że stajemy przed kolejną szansą zaprezentowania się szerszej publiczności – mówi Kamil Franczak, wokalista zespołu. – Biorąc udział w zeszłym roku w programie „Śpiewaj i Walcz” uzależniliśmy się od pewnych emocji, związanych z tego typu programem i może teraz ponownie będziemy mogli ich zasmakować. Sam pre-casting już dał niezłego energetycznego kopa. Zresztą na mnie zawsze pozytywnie działa widok tylu ludzi, w których gra muzyka, a proszę mi wierzyć, na przesłuchania do tego programu przybywają tłumy. Nie wiadomo jeszcze, czy jurorzy tego programu wybiorą nas do udziału w dalszych etapach. Jedno jest pewne, my damy z siebie wszystko. Trzymajcie kciuki!

  Nagrodą w programie jest 100 tys. zł oraz występ podczas Festiwalu Sopot TOP TRENDY 2011. Kto wie? Może również tym razem chłopakom uda się wystąpić podczas kolejnego, dużego wydarzenia muzycznego.

  Poprzedni artykułRewiowe i operetkowe szlagiery w Świdnicy!
  Następny artykułSpecjalne posiedzenie komisji