Rewiowe i operetkowe szlagiery w Świdnicy!

  1

  Piękne głosy, porywający repertuar i niepowtarzalna atmosfera oczarowała melomanów, którzy wypełnili salę świdnickiego teatru podczas Koncertu Sylwestrowego. Znakomici wykonawcy wrocławskich scen zawitają w naszym mieście po raz drugi już 30 stycznia. Wspaniałej muzyki będą mogli posłuchać zarówno znawcy, jak i osoby po prostu kochające stare przeboje.

  Koncert jest podzielony na dwie części. W pierwszej usłyszymy szlagiery lat 30-tych i 40-tych XX wieku w wykonaniu wybitnej sopranistki Moniki Gruszczyńskiej z towarzyszeniem trio orkiestrowe i męskim wsparciem w głosie barytona Marka Szydło. Koncert to parada przebojów muzycznych wykonywanych przed laty przez wielkich amantów i wielkie gwiazdy takie jak Hanka Ordonówna, Adolf Dymsza i Jan Kiepura. To będzie podróż w świat między i powojennych melodii, najpiękniej sławiących miłość i uniesienia.  Mimo upływu lat chyba każdy potrafi zanucić „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Bo we mnie jest sex”, „Mały Książę”, „Już nie zapomnisz mnie” czy „Ja się boję sama spać”. Piosenki o nieprzemijającej urodzie w Świdnicy zabrzmią wyjątkowo dzięki wyjątkowym głosom wykonawców.

  Druga część koncertu to wspaniała Gala Operetkowa. W zaczarowany świat operetki wprowadzą Państwa soliści scen wrocławskich – Monika Gruszczyńska i Marek Szydło. Będzie to niezwykła podróż po różnych epokach. Usłyszą Państwo najsłynniejsze arie z  operetek „My fair lady”, „Księżniczka Czardasza” i „Cygańska miłość”. Nie zabraknie utworów współczesnych Andrew Lloyd’a Webbera i Andrei Boccelego. Szykuje się też wielki finał – aria barytona z musicalu „Skrzypek na dachu”. Artystom towarzyszyć będzie trio orkiestrowe. W rolę konferansjera wcieli się znawczyni muzyki, profesor Iwona Klein-Polak.

  Nie przegap okazji do wspaniałych doznań!

  Koncert rozpoczyna się o godzinie 17.00,  30 stycznia,  w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

  Bilety w cenie 40 złotych do nabycia w kasie ŚOK, Rynek 43, tel. 74/851 56 57

  Rezerwacja biletów i zamówienia dla grup zorganizowanych : 503 166 129

  Organizator:

  Agencja Artystyczna DAGA

  WWW.daga.wroclaw.pl

  [email protected]

  tel. 503 166 129

  REKLAMA

  Poprzedni artykułZmiany w programie sesji budżetowej
  Następny artykułZero Procent w nowym programie Polsatu!