Samorządowcy w krótkich spodenkach [FOTO]

  4

  Barack Obama uprawia jogging, Władimir Putin sporty walki, Donald Tusk i Grzegorz Schetyna kopią piłkę. I tak jak ci ostatni politycy, na boisku najlepiej czują się samorządowcy z powiatu świdnickiego. W krótkich spodenkach po raz pierwszy w tym roku rozegrali w świebodzickiej hali sportowej towarzyski turniej piłki halowej.

  – Są tu obecni i przyszli radni – przedstawiał 20 piłkarzy starosta Zygmunt Worsa. Część zawodników to osoby obecnie dzierżące stery lokalnej władzy. Obok szefa powiatu grają m.in. Krzysztof Sołtys, przewodniczący Rady Powiatu , Grzegorz Grzegorzewicz, burmistrz Jaworzyny Śląskiej, Wiesław Witkowski, wiceburmistrz Strzegomia, Robert Kasków, radny z Żarowa. Nieobecni, ale zadeklarowani zawodnicy to także wiceprezydent Ireneusz Pałac i burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

  – Jesteśmy głodni sportowych zmagań! – twierdzili zgodnie samorządowcy w krótkich spodenkach. Na razie walczą na boisku towarzysko, ale najpewniej z obecnych zawodników zostanie wyłoniona reprezentacja powiatu, która weźmie udział w Mistrzostwach Polski Samorządowców. A może niektórych czeka kariera międzynarodowa, gdy zostaną powołani do kadry polskich samorządowców?

  [photospace]

  Poprzedni artykułDotacja na kolektory słoneczne!
  Następny artykułKabaret pod Wyrwigroszem w Świdnicy