Wojciech Murdzek: Postaw kropkę nad i [VIDEO]

  0

  Tekst sponsorowany

  Szanowni Państwo,

  Drodzy Świdniczanie

  Serdecznie dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyliście mnie Państwo w pierwszej turze wyborów. 21 listopada niemal połowa głosujących właśnie mnie wskazała jako przyszłego prezydenta. Taki wynik to dobra ocena dla mojej dotychczasowej pracy. Jestem szczególnie wdzięczny za wszystkie gesty sympatii i poparcia, z jakimi spotykałem się w ostatnich dwóch tygodniach. Dziękuję za słowa życzliwości i udzieloną wsparcie.

  Przed nami ostatni, ale decydujący o przyszłości Świdnicy, wybór. Zachęcam, by pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, w najbliższą niedzielę wzięli Państwo udział w głosowaniu. 5 grudnia „postawmy kropkę nad i”.

  Wojciech Murdzek

  Rafał Dutkiewicz: – Popieram Wojciecha Murdzka

  Współpraca Świdnicy i Wrocławia – jakie są z niej korzyści, kto komu czego zazdrości i jak Wrocław walczył o Colgate, a w Świdnicy powstała fabryka? Między innymi o tym rozmawiali prezydenci Wrocławia, Rafał Dutkiewicz i Świdnicy, Wojciech Murdzek. Rafał Dutkiewicz mówi również o tym, dlaczego w najbliższą niedzielę, 5 grudnia warto zagłosować na Wojciecha Murdzka, prezydenta Świdnicy.  Poprzedni artykułWyjątkowa lekcja integracji
  Następny artykułCzeskie całowanie w brzuszek