Tania energia w Twoim domu

  0

  Na terenie Dolnego Śląska realizowana jest inicjatywa mająca na celu przedstawienie mieszkańcom w jaki sposób, prostymi działaniami zmniejszyć zużycie energii w domu i tym samym zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy.

  W ostatnich latach zwiększył się nacisk na podnoszenie świadomości ekologicznej, a energooszczędność stała się jednym z głównych dążeń władz samorządowych. Aby działania związane z oszczędzaniem energii były efektywne konieczne jest aktywne uczestnictwo nie tylko władz, lecz również mieszkańców gmin.

  W tym celu, w najbliższym czasie organizowany będzie cykl bezpłatnych spotkań skierowanych do mieszkańców gminy Świdnica oraz gmin z nią sąsiadujących. W trakcie seminariów zaprezentowane zostaną proste metody prowadzące do zmniejszenia zużycia energii w domach. Rozwiązania te w szczególności dotyczyć będą instalacji kolektorowych i możliwości ich dofinansowania. Swoja wiedzą oraz doświadczeniami podzielą się przedstawiciele lokalnych samorządów oraz firm, które na co dzień stosują tego typu rozwiązania.

  Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniach znajdują Państwo na stronie www.eko-gmina.pl

  tekst sponsorowany

  Poprzedni artykułMikołajkowo na basenie
  Następny artykułBrutalnie zabili z zazdrości. Staną przed sądem.