Wielkie pływanie na basenie

    0

    W ubiegły weekend na basenie krytym w Świdnicy odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Świdnicy w Pływaniu. W zawodach, cieszących się coraz większym zainteresowaniem wzięło udział około 200 zawodników głównie z czterech klubów pływackich: Sokół Wałbrzych, Wankan Legnica, Rekin Świebodzice i Svida Świdnica. Przyjechała też spora grupa zawodników z Kamiennej Góry.

    Mistrzostwa podzielone na trzy bloki rozgrywane były w sumie w 11 kategoriach wiekowych w trzech stylach. Pływanie o godz. 10.00 rozpoczęli najmłodsi z klas I – III szkół podstawowych na dystansie 25 m. Od bloku drugiego dystans zwiększył się do 50 m.

    Na zakończenie każdego bloku następowała ceremonia dekoracji zwycięzców. Najlepszym w swoich kategoriach pamiątkowe dyplomy, medale i statuetki wręczali Edmund Frączak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy i Bogusław Mroczek, sędzia główny

    zawodów.

    BLOK 1 – Klasy I-III /Szkoły Podstawowe/

    Klasa I /SP/ – styl dowolny /25 m/ – dziewczęta :

    1. Milena Możdżan – 22,29 /Svida Świdnica/

    2. Aleksandra Obajtek – 27,59 /Rekin Świebodzice/

    Klasa I /SP/ – styl dowolny /25 m/ – chłopcy :

    1. Filip Woliński – 17,45 /Rekin Świebodzice/

    2. Michał Pietrzak – 23,86 /Rekin Świebodzice/

    3. Gracjan Giezek – 38,85 /Rekin Świebodzice/

    Klasa II /SP/ – styl dowolny /25 m/ – dziewczęta :

    1. Hanna Zawadzka – 21,59 /Rekin Świebodzice/

    2. Agnieszka Franków – 24,15 /Svida Świdnica/

    3. Marcelina Glejzer – 24,77 /Rekin Świebodzice/

    4. Zuzanna Czerniecka – 25,82 /Svida Świdnica/

    5. Dominika Wielczyk – 27,78 /Wankan Legnica/

    6. Oliwia Przychodni – 33,44 /Wankan Legnica/

    7. Maria Kłusek – 36,15 /Wankan Legnica/

    8. Daria Lenar – 40,37 /Wankan Legnica/

    Klasa II /SP/ – styl dowolny /25 m/ – chłopcy :

    1. Miłosz Knihnicki – 18,70 /Rekin Świebodzice/

    2. Michał Matusewicz – 19,15 /Wałbrzych/

    3. Karol Kopycki – 20,39 /Svida Świdnica/

    4. Natan Krupa – 20,40 /Svida Świdnica/

    5. Sebastian Jenke – 21,63 /Svida Świdnica/

    6. Arkadiusz Szkarłat – 22,64 /Kamienna Góra/

    7. Mikołaj Matusewicz – 23,59 /Wałbrzych/

    8. Andrzej Damsz – 24,93 /Rekin Świebodzice/

    9. Adam Kustra – 25,00 /Wankan Legnica/

    10. Bartosz Tomczak – 27,22 /Świdnica/

    11. Dominik Wilczyński – 29,10 /Rekin Świebodzice/

    12. Krzysztof Krajewski – 32,94 /Wankan Legnica

    Klasa III /SP/ – styl dowolny /25 m/ – dziewczęta :

    1. Karolina Ciesiul – 17,32 /Świdnica/

    2. Emila Dzięcialska – 18,03 /Svida Świdnica/

    3. Kornelia Fiedkiewicz – 18,07 /Legnica/

    4. Wiktoria Zięta – 18,50 /Rekin Świebodzice/

    5. Mają Siembab – 19,35 /Svida Świdnica/

    6. Maja Jóźwik – 19,41 /Svida Świdnica/

    7. Klaudia Jakobschy – 19,85 /Kamienna Góra/

    8. Łucja Bańkowska – 24,14 /Świdnica/

    9. Wiktoria Jarosz – 28,69 /Rekin Świebodzice/

    10. Klaudia Lampka – 29,37 /Rekin Świebodzice/

    11. Jagoda Nawrocka – 29,77 /Rekin Świebodzice/

    Klasa III /SP/ – styl dowolny /25 m/ – chłopcy :

    1. Oskar Jochymek – 15,59 /Svida Świdnica/

    2. Jakub Borowy – 15,86 /Svida Świdnica/

    3. Artur Greber – 17,25 /Rekin Świebodzice/

    4. Jakub Radziejewski – 18,04 /Kamienna Góra/

    5. Bartek Soja – 18,62 /Kamienna Góra/

    6. Jakub Suława – 19,32 /Rekin Świebodzice/

    7. Tadeusz Kaliciński – 19.59 /Svida Świdnica/

    8. Adam Jacyno – 20,12 /Kamienna Góra/

    9. Kacper Kasiński – 20,31 /Rekin Świebodzice/

    10. Adrian Smagło – 20,67 /Svida Świdnica/

    11. Hubert Czoch – 22,26 /Kamienna Góra/

    12. Kamil Nowak – 22,38 /Świdnica/

    13. Kamil Brzozowski – 22,53 /Svida Świdnica/

    14. Damian Biedrzycki – 23,34 /Kamienna Góra/

    15. Maksymilian Jarosiński-Mańka – 23,81 /Rekin Świebodzice/

    16. Oskar Jędrzejewski – 26,32 /Svida Świdnica/

    17. Igor Rytter – 28,44 /Rekin Świebodzice/

    Klasa I /SP/ – styl grzbietowy /25 m/ – dziewczęta :

    1. Milena Możdżan – 25,84 /Świdnica/

    2. Aleksandra Obajtek – 29,47 /Rekin Świebodzice/

    Klasa I /SP/ – styl grzbietowy /25 m/ – chłopcy :

    1. Filip Woliński – 23,12 /Rekin Świebodzice/

    2. Michał Pietrzak – 27,52 /Rekin Świebodzice/

    3. Gracjan Giezek – 38,75 /Rekin Świebodzice

    Klasa II /SP/ – styl grzbietowy /25 m/ – dziewczęta :

    1. Zuzanna Czernicka – 23,41 /Svida Świdnica/

    2. Hanna Zawadzka – 25,24 /Rekin Świebodzice/

    3. Agnieszka Franków – 26,09 /Svida Świdnica/

    4. Marcelina Lejzer – 26,34 /Rekin Świebodzice/

    5. Dominika Wielczyk – 29,89 /Świdnica/

    6. Maria Kłusek – 30,75 /Wankan Legnica/

    7. Oliwia Przychodni – 33,10 /Wankan Legnica/

    8. Daria Lenar – 33,20 /Wankan Legnica

    Klasa II /SP/ – styl grzbietowy /25 m/ – chłopcy :

    1. Karol Kopycki – 22,22 /Svida Świdnica/

    2. Natan Krupa – 24,25 /Svida Świdnica/

    3. Miłosz Knihnicki – 24,68 /Rekin Świebodzice/

    4. Michał Matusewicz – 24,71 /Wałbrzych/

    5. Sebastian Jenke – 24,88 /Svida Świdnica/

    6. Arkadiusz Szkarłat – 24,93 /Kamienna Góra/

    7. Andrzej Damsz – 27,13 /Rekin Świebodzice/

    8. Bartosz Tomczak – 27,65 /Świdnica/

    9. Mikołaj Matusewicz – 28,23 /Wałbrzych/

    10. Adam Kustra – 28,56 /Wankan Legnica/

    11. Dominik wilczyński – 34,40 /Rekin Świebodzice/

    12. Piotr Kończewski – 36,37 /Świdnica/

    13. Krzysztof Krajewski – 37,78 /Wankan Legnica/

    Klasa III /SP/ – styl grzbietowy /25 m/ – dziewczęta :

    1. Wiktora Zięta – 20,43 /Rekin Świebodzice/

    2. Kornelia Fiedkiewicz – 21,25 /Legnica/

    3. Emilia Dzięcielska – 22,21 /Svida Świdnica/

    4. Karolina Ciesiul – 22,76 /Świdnica/

    5. Klaudia Jakobschy – 23,39 /Kamienna Góra/

    6. Maja Siembab – 23,57 /Svida Świdnica/

    7. mają Jóźwik – 23,94 /Svida Świdnica/

    8. Łucja Bańkowska – 27,35 /Świdnica/

    9. Wiktoria Jarosz – 29,53 /Rekin Świebodzice/

    10. Klaudia Lampka – 31,09 /Rekin Świebodzice/

    11. Jagoda Nawrocka – 34,34 /Rekin Świebodzice/

    Klasa III /SP/ – styl grzbietowy /25 m/ – chłopcy :

    1. Jakub Borowy – 20,06 /Svida Świdnica/

    2. Oskar Jochymek – 20,19 /Svida Świdnica/

    3. Jakub Radziejewski – 21,84 /Kamienna Góra/

    4. Bartek Soja – 22,12 /Kamienna Góra/

    5. Adrian Smagło – 22,62 /Svida Świdnica/

    6. Jakub Suława – 22,72 /Rekin Świebodzice/

    7. Kamil Nowak – 23,06 /Świdnica/

    8. Tadeusz Kaliciński – 23,23 /Svida Świdnica/

    9. Artur Greber – 23,59 /Rekin Świebodzice/

    10. Hubert Czoch – 23,76 /Kamienna Góra/

    11. Kacper Kasiński – 24,92 /Rekin Świebodzice/

    12. Adam Jacyno – 25,88 /Kamienna Góra/

    13. Kamil Brzozowski – 26,44 /Svida Świdnica/

    14. Damian Biedrzycki – 27,88 /Kamienna Góra/

    15. Maksymilian Jarosiński-Mańka – 28,40 /Rekin Świebodzice/

    16. Igor Rytter – 30,88 /Rekin Świebodzice/

    BLOK 2 – Klasy IV-VI /SP/, Klasy gimnazjalne i ponadgimnazjalne

    Klasa IV /SP/ – styl dowolny /50 m/ – dziewczęta/ :

    1. Katarzyna Hadubiak – 36,84 /Wankan Legnica/

    2. Małgorzata Toroń – 37,62 /Svida Świdnica/

    3. Ewelina Góra – 40,62 /Svida Świdnica

    4. Marta Drychusz – 41,50 /Svida Świdnica/

    5. Martyna Borczyk – 43,08 /Rekin Świebodzice/

    6. Aleksandra Gwóźdź – 43,53 /Kamienna Góra/

    7. Aleksandra Inglot – 44,25 /Sokół Wałbrzych/

    8. Kornelia Strzępek – 44,65 /Sokół Wałbrzych

    9. Emilia Gargaś – 44,72 /Jawor/

    10. Natalia Jaremkiewicz – 48,90 /Wankan Legnica/

    11. Karolina Gaik – 54,78 /Świdnica/

    12. Dominika Dziedzic – 1.14,41 /Svida Świdnica/

    Klasa IV /SP/ – styl dowolny /50 m/ – chłopcy :

    1.Daniel Buzon – 34,45 /Wankan Legnica/

    2. Szymon Strugała – 34,75 /Svida Świdnica/

    3. Sebastian Słomiński – 43,85 /Rekin Świebodzice/

    4. Jakub Bielski – 35,90 /Rekin Świebodzice/

    5. Kacper Karpiński – 36,25 /Svida Świdnica/

    6. Aleksander Barcelowski – 36,50 /Rekin Świebodzice/

    7. Adam Szawłowski – 37,92 /Kamienna Góra/

    8. Krystian Dobrzański – 38,10 /Svida Świdnica/

    9. Radosław Kasprzak – 38,24 /Świdnica/

    10. Patryk Torzecki – 39,47 /Rekin Świebodzice/

    11. Szymon Szostak – 40,31 /Rekin Świebodzice/

    12. Dominik Soja – 40,78 /Kamienna Góra/

    13. Michał Orłowski – 41,70 /Svida Świdnica/

    14. Amadeusz Kołaczek – 48,72 /Rekin Świebodzice/

    15. Jakub Szydełko – 58,63 /Rekin Świebodzice/

    16. Paweł Kowalczyk – 1.04.47 /Rekin Świebodzice/

    Klasa V-VI /SP/ – styl dowolny /50 m/ – dziewczęta/ :

    1. Ela Kielka – 33,35 /Svida Świdnica/

    2. Klaudia Fortuna – 33,58 /Svida Świdnica/

    3. Michalina Tokarczyk – 33,97 /Wankan Legnica/

    4. Natalia Witek – 34,64 /Wankan Legnica/

    5. Julia Szkarłat – 35,23 /Kamienna Góra/

    6. Klaudia Sadowska – 35,36 /Svida Świdnica/

    7. Agata Kopycka – 36,47 /Svida Świdnica/

    8. Ewa Czerska – 36,50 /Wankan Legnica/

    9. Justyna Janiszewska – 36,97 /Svida Świdnica/

    10. Justyna Kutyło – 37,20 /Svida Świdnica/

    11. Agata Gargaś – 39,10 /Jawor/

    12. Monika Grabska – 40,31 /Sokół Wałbrzych/

    13. Nicola Kwiatek – 41,40 / Kamienna Góra/

    14. Klaudia Kargol – 41,91 /Rekin Świebodzice/

    15. Anna Apolenis – 41,97 /Rekin Świebodzice/

    16. Zuzanna Brzóska – 42,50 /Rekin Świebodzice/

    17. Nicola Bińczyk – 43,28 /Wałbrzych/

    18. Marianna Smoleń – 44,50

    19. Wiktoria Wilman – 45,50 /Rekin Świebodzice/

    20. Natalia Zwolak – 50,12 /Svida Świdnica/

    Klasa V-VI /SP/ – styl dowolny /50 m/ – chłopcy :

    1. Oskar Kiejzik – 33,58 /Svida Świdnica/

    2. Szymon Mazur – 34,53 /Kamienna Góra/

    3. Kacper Powrózek – 34,75 /Rekin Świebodzice/

    4. Piotr Pączka – 35,25 /Svida Świdnica/

    5. Grzegorz Warzecha – 35,32 /Rekin Świebodzice/

    6. Bartosz Mróz – 35,59 /Rekin Świebodzice/

    7. Dawid Radwański – 37,31 /Svida Świdnica/

    8. Kamil Chrobociński – 39,18 /Rekin Świebodzice/

    9. Krzysztof Ulman – 39,37 /Rekin Świebodzice/

    10. Maciej Świerk – 39,65 /Rekin Świebodzice/

    11. Michał Nowak – 39,93 /Sokół Wałbrzych/

    12. Dawid Jenke – 41,75 /Svida Świdnica/

    13. Marcin Faber – 42,87 /Sokół Wałbrzych/

    14. Mateusz Giedrowicz – 44,12 /Rekin Świebodzice/

    15. Bartłomiej Zelazowski – 45,85 /Svida Świdnica/

    16. Maciej Grobelny – 46,22 /Sokół Wałbrzych/

    17. Jeremi Okmiański – 1.12.81 /Świdnica/

    Klasa I-II /Gimnazja/ – styl dowolny /50 m/ – dziewczęta :

    1. Agata Wlaźlak – 30,02 /Rekin Świebodzice/

    2. Marta Tabor – 33,47 /Wankan Legnica/

    3. Paulina Mróz – 34,69 /Rekin Świebodzice/

    4. Paulina Król – 35,06 /Kamienna Góra/

    5. Alicja Kotulska – 35,78 /Rekin Świebodzice/

    6. Marcelina Radziejewska – 36,87 /Kamienna Góra/

    7. Justyna Radomska – 39,35 /Sokół Wałbrzych

    Klas I-II /Gimnazja/ – styl dowolny /50 m/ – chłopcy :

    1. Łukasz Kapera – 28,70 /Rekin Świebodzice/

    2. Kacper Tokarczyk – 28,76 /Wankan Legnica/

    3. Paweł Sajda – 29,59 /Wankan Legnica/

    4. Grzegorz Figiel – 29,84 /Sokół Wałbrzych/

    5. Kamil Jabłoński – 30,59 – Kamienna Góra/

    6. Jakub Wize – 31,09 /Rekin Świebodzice/

    7. Dawid Mróz – 31,50 /Sokół Wałbrzych

    8. Dominik Koczan – 32,31 /Kamienna Góra/

    9. Marcin Stromn – 32,56 /Sokół Wałbrzych/

    10. Karol Czoch – 34,75 /Kamienna Góra/

    11. Michał Piśmienny – 38,22 /Wankan Legnica/

    Klasa III /Gimnazja/ i klasy ponadgimnazjalne – styl dowolny /50 m/ – dziewczęta :

    1. Dominika Sasin – 29,09 /Rekin Świebodzice/

    2. Agnieszka Gajdowska – 29,72 /Rekin Świebodzice/

    3. Nicola Stec – 32,78 /Kamienna Góra/

    4. Kasia Borkowska – 33,50 /sokół Wałbrzych/

    5. Paulina Laskowska – 35,72 /Sokół Wałbrzych/

    Klasa III /Gimnazja i klasy ponadginazjalne – styl dowolny /50 m/ – chłopcy :

    1. Artur Stankiewicz – 26,94 /Rekin Świebodzice/

    2. Daniel Gielata – 28,07 /Rekin Świebodzice/

    3. Krystian Warzecha – 28,09 /Rekin Świebodzice/

    4. Tomasz Sobiechowski – 28,17 /Kamienna Góra/

    5. Michał Marcinkowski – 28,47 /Kamienna Góra/

    6. Kamil Ferens – 28,64 /Rekin Świebodzice/

    7. Damian Kurcen – 28,85 /Sokół Wałbrzych/

    8. Dawid Banaszkiewicz – 29,80 /Kamienna Góra/

    9. Michał Rataj – 30,56 /Sokół Wałbrzych/

    10. Patryk Wilman – 31,00 /Rekin Świebodzice/

    11. Paweł Jacyno – 31,38 /Kamienna Góra/

    12. Sebastian Sadowski – 33,75 /Sokół Wałbrzych/

    Klasa IV /SP/ – styl motylkowy /50 m/ – dziewczęta/ :

    1. Katarzyna Hadubiak – 44,50 /Wankan Legnica/

    2. Marta Drychusz – 46,97 /Svida Świdnica/

    3. Kornelia Strzępek – 52,44 /Sokół Wałbrzych/

    4. Nicola Bińczyk – 53,14 /Sokół Wałbrzych/

    5. Aleksandra Inglot – 54,56 /Sokół Wałbrzych/

    6. Aleksandra Gwóźdź – 56,07 /Kamienna Góra/

    7. Martyna Borczyk – 57,16 /Rekin Świebodzice/

    Klasa IV /SP/ – styl motylkowy /50 m/ – chłopcy :

    1. Sebastian Słomiński – 39,97 /Rekin Świebodzice/

    2. Szymon Strugała – 42,06 /Svida Świdnica/

    3. Patryk Torzecki – 44,00 /Rekin Świebodzice/

    4. Daniel Buzon – 44,03 /Wankan Legnica/

    5. Kacper Karpiński – 45,78 /Svida Świdnica/

    6. Krystian Dobrzański – 45,98 /Svida Świdnica/

    7. Aleksander Barcelowski – 48,29 /Rekin Świebodzice/

    8. Michał Orłowski – 48,50 /Svida Świdnica/

    9. Adam Szawłowski – 50.00 /Kamienna Góra/

    10. Jakub Bielski – 50,09 /Rekin Świebodzice/

    11. Dominik Soja – 53,50 /Kamienna Góra/

    12. Szymon Szostak – 54,35 /Rekin Świebodzice/

    13. Jakub Szydełko – 1.02,78 /Rekin Świebodzice/

    14. Paweł Kołaczek – 1.03,19 /Rekin Świebodzice/

    Klasa V-VI /SP/ – styl motylkowy /50 m/ – dziewczęta :

    1. Natalia Witek – 38,93 /Wankan Legnica/

    2. Michalina Tokarczyk – 39,16 /Wankan Legnica/

    3. Ela Kielka – 39,32 /Svida Świdnica/

    4. Julia Szkarłat – 39,90 /Kamienna Góra/

    5. Klaudia Fortuna – 40,16 /Svida Świdnica/

    6. Ewa Czerska – 41,87 /Wankan Legnica/

    7. Justyna Kutyło – 42,19 /Svida Świdnica/

    8. Justyna Janiszewska – 44,67 /Svida Świdnica/

    9. Agata Kopycka – 47,50 /Svida Świdnica/

    10. Anna Apolenis – 48,96 /Rekin Świebodzice/

    11. Klaudia Sadowska – 49,66 /Svida Świdnica/

    12. Nicola Bińczyk – 53,14 /Wałbrzych/

    13. Klaudia Kargol – 53,34 /Rekin Świebodzice/

    14. Marianna Smoleń – 54,72

    15. Nicola Kwiatek – 55,04 /Kamienna Góra/

    16. Zuzanna Brzóska – 56,87 /Rekin Świebodzice/

    17. Monika Grabska – 59,28 /Sokół Wałbrzych/

    18. Wiktoria Wilman – 1.07,19 /Rekin Świebodzice/

    Klasa V-VI /SP/ – styl motylkowy /50 m/ – chłopcy :

    1. Oskar Kiejzik – 38,25 /Svida Świdnica/

    2. Piotr Pączka – 39,75 /Svida Świdnica/

    3. Grzegorz Warzecha – 41,85 /Rekin Świebodzice/

    4. Dawid Radwański – 45,03 /Svida Świdnica/

    5. Bartosz Mróz – 45,46 /Rekin Świebodzice/

    6. Michał Nowak – 48,47 /Svida Świdnica/

    7. Maciej Świerk – 49,81 /Rekin Świebodzice/

    8. Kamil Chrobociński – 51,16 /Rekin Świebodzice/

    9. Marcin Faber – 51,81 /Sokół Wałbrzych/

    10. Kacper Powrózek – 52,02 /Rekin Świebodzice/

    11. Krzysztof Ulman – 52,82 /Rekin Świebodzice/

    13. Dawid Jenka – 56,56 /Svida Świdnica/

    14. Maciej Grobelny – 1.01,16 /Sokół Wałbrzych/

    Klasa I-II /Gimnazja/ – styl motylkowy /50 m/ – dziewczęta :

    1. Agata Wlaźlak – 34,06 //Rekin Świebodzice/

    2. Marta Tabor – 38,07 /Wankan Legnica/

    3. Alicja Kotulska – 41,53 /Rekin Świebodzice/

    4. Paulina Król – 42,64 /Kamienna Góra/

    5. Paulina Mróz – 44,56 /Rekin Świebodzice/

    6. Justyna Radomska – 46,31 /Sokół Wałbrzych/

    7. Marcelina Radziejewska – 47,81 /Kamienna Góra/

    Klasa I-II /Gimnazja/ – styl motylkowy /50 m/ – chłopcy :

    1. Kacper Tokarczyk – 32,19 /Wankan Legnica/

    2. Łukasz Kapera – 32,28 /Rekin Świebodzice/

    3. Grzegorz Figiel – 33,22 /Sokół Wałbrzych/

    4. Paweł Sajda – 34,47 /Wankan Legnica/

    5. Kamil Jabłoński – 36,47 /Kamienna Góra/

    6. Dawid Mróz – 39,34 /Sokół Wałbrzych/

    7. Karol Czoch – 42,72 /Kamienna Góra/

    8. Jakub Wize – 42,88 /Rekin Świebodzice/

    9. Dominik Koczan – 44,34 /Kamienna Góra/

    10. Michał Piśmienny – 46,16 /Wankan Legnica/

    Klasa III /Gimnazja/ i klasy ponadgimnazjalne – styl motylkowy /50 m/ – dziewczęta :

    1. Dominika Sasin – 30,87 /Rekin Świebodzice/

    2. Agnieszka Gajdowska – 33,64 /Rekin Świebodzice/

    3. Nicola Stec – 38,47 /Kamienna Góra/

    4. Kasia Borkowska – 41,06 /Sokół Wałbrzych/

    5. Paulina Laskowska – 41,31 /Sokół Wałbrzych/

    Klasa III /Gimnazja/ i klasy ponadgimnazjalne – styl motylkowy /50 m/ – chłopcy:

    1.Bartosz Kościelniak – 30,22 /Rekin Świebodzice/

    2. Patryk Wilman – 31,75 /Rekin Świebodzice/

    3. Paweł Jacyno – 31,81 /Kamienna Góra/

    4. Artur Stankeiwicz – 31,91 /Rekin Świebodzice/

    5. Michał Marcinkowski – 31,95 /Kamienna Góra/

    6. Dawid Banaszkiewicz – 32,68 /Kamienna Góra/

    7. Damian Kurcen – 33,43 /Sokół Wałbrzych/

    8. Kamil Ferens – 33,60 /Rekin Świebodzice/

    9. Krystian Warzecha – 34,02 /Rekin Świebodzice/

    10. Michał Rataj – 37,15 /Sokół Wałbrzych/

    11. Sebastian Sadowski – 39,06 /Sokól Wałbrzych/

    BLOK 3 – MASTERS 20, 30, 40, 50 – styl dowolny /50 m/ :

    MASTERS 20 /20 – 29 lat/ – mężczyźni :

    1. Piotr Balcerzak – 25,32 /Wałbrzych/

    2. Krzysztof Winiarczyk – 28,82 /Świebodzice/

    3. Krzysztof Januszko – 28,92 /Świdnbica/

    MASTERS 30 /30 – 39 lat/ – kobiety :

    1. Dominika Duszak – 38,12 /Świdnica/

    MASTERS 30 /30 – 39 lat/ – mężcczyźni :

    1. Adam Wyrwas – 31,50 /Świdnica/

    2. Mariusz Piwowar – 32,53 /Świebodzice/

    3. Krzysztof Słomiński – 34,50 /Świebodzice/

    4. Marek Borowy – 42,53 /Świdnica/

    5. Jan Dzięcielski – 45,31 /Świdnica/

    MASTERS 40 /40 – 49 lat/ – kobiety :

    1. Bogumiła Kępa – 39,22 /Świdnica/

    MASTERS 40 /40 – 49 lat/ – mężczyźni :

    1. Witold Maczuba – 28,75 /Świdnica/

    2. Maciej Sasin – 31,18 /Świdnica/

    3. Przemysław Siembab – 42,38 /Świdnica/

    MASTERS 50 /pow. 50 lat/ – mężczyźni :

    1. Jacek Rapczyński – 32,84 /Świebodzice/

    2. Edmund Frączak – 34,92 /Świdnica/

    3. Adam Pietras – 36,44 /Świdnica/

    4. Janusz Kościelniak – 42,40 /Świebodzice/

    5. Stanisław Dziedzic – 50,75 /Świdnica/

    Weryfikacja wyników po zawodach wykazała dwie pomyłki w ogłoszeniu wyników. Organizatorzy przepraszają i informują, że dyplom i medal będą do odebrania w biurze OSIR przy ul Śląskiej 35. Dotyczy to zawodników : Emilia Dzięcielska /II miejsce, styl dowolny/ i Łukasz Kapera /II miejsce, styl motylkowy/.