Rywalizacja szkół rozpoczęta

    0

    Sportowe współzawodnictwo w roku szkolnym 2010/2011 rozpoczęte. We wtorek, 21 września odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu miejskim i powiatowym. Do zawodów organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świdnicy i Szkolny Związek Sportowy przystąpiły szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.Impreza przy tak wielkiej ilości startujących przebiegła sprawnie i co najważniejsze obyło się bez żadnych kontuzji.

    Po zakończeniu każdej kategorii wiekowej najlepszym zawodnikom wręczono pamiątkowe dyplomy i medale, osobno w klasyfikacji powiatowej i świdnickich szkół.

    Zawodnicy w swoich kategoriach zajmując dane miejsce zdobywali punkty wg specjalnych tabel do klasyfikacji drużynowej. Wśród podstawówek najlepiej spisali się uczniowie SP 4 wygrywając rywalizację drużynową chłopców i dziewcząt. Również indywidualnie w czterech biegach zawodnicy tej szkoły zajęli pierwsze miejsca. Konkurencję drużynową gimnazjalistów wygrało Gimnazjum nr 1.

    Poniżej pełna klasyfikacja drużynowa i indywidualna współzawodnictwa szkolnego.

    SZKOŁY PODSTAWOWE – KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

    DZIEWCZĘTA

    1. SP 4 – 113 pkt /10 pkt/

    2. SP 6 – 70 pkt /8 pkt/

    3. SP 105 – 67 pkt /7 pkt/

    4. SP 8 – 60 pkt /6 pkt/

    5. SP 315 – 53 pkt /5 pkt/

    6. SP 1 – 23 pkt /4 pkt/

    CHŁOPCY

    1. SP 4 – 107 /10 pkt/

    2. SP 6 – 103 pkt /8 pkt/

    3. SP 315 – 53 pkt /7 pkt/

    4. SP 8 – 51 pkt /6 pkt/

    5. SP 105 – 38 pkt /5 pkt/

    6. SP 1 – 28 pkt /4 pkt/

    GIMNAZJA – KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

    DZIEWCZĘTA

    1. Gimnazjum nr 1 – 59 pkt /6 pkt/

    2. Gimnazjum nr 3 – 58 pkt /4 pkt/

    3. Gimnazjum nr 2 – 47 pkt /3 pkt/

    4. Gimnazjum nr 4 – 3 pkt /2 pkt/

    CHŁOPCY

    1. Gimnazjum nr 1 – 69 pkt /6 pkt/

    2. Gimnazjum nr 2 – 55 pkt /4 pkt/

    3. Gimnazjum nr 3 – 31 pkt /3 pkt/

    4. Gimnazjum nr 4 – 17 pkt /2 pkt/

    KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA – SZKOŁY PODSTAWOWE

    DZIEWCZĘTA – klasy III-IV /rocznik 2000-2001/

    1. Małgorzata Toroń – SP 4 /15/

    2. Natalia Sługocka – SP 315 /12/

    3. Daria Kutnar – SP 105 /10/

    4. Jagoda Bożek – SP 105 /9/

    5. Sara Olech – SP 6 /8/

    6. Wioleta Malik – SP 105 /8/

    7. Nicol Bernat – SP 6 /7/

    8. Emilia Łopacka – SP 8 /7/

    9. Ewelina Góra – SP 4 /6/

    10. Kinga Kalinowska – SP 6 /6/

    11. Agnieszka Dworzyńska – SP 6 /6/

    12. Hanna Bieżyńska – SP 8 /6/

    13. Nicola Piwiec – SP 1 /5/

    14. Wiktoria Jankowska – SP 315 /5/

    15. Natalia Wojturska – SP 4 /5/

    16. Karolina Staroń – SP 6 /5/

    17. Sylwia Simlat – SP 6 /5/

    18. Jessica Katyńska – SP 6 /4/

    19. Dominika Szmist – SP 4 /4/

    20. Weronika Jankowska – SP 315 /4/

    21. Weronika Mytych – SP 8 /4/

    22. Małgorzata Żurek – SP 105 /4/

    23. Maja Siembab – SP 4 /4/

    24. Ola Tulimowska – SP 4 /3/

    25. Maria Krzyżaniak – SP 4 /3/

    26. Dominika Bober – SP 8 /3/

    27. Paulina Budziwół – SP 105 /3/

    28. Kamila Szrejdej – SP 4 /3/

    29. Wiktoria Stokłosa – SP 6 /3/

    30. Wiktoria Rakoczy – SP 4 /3/

    31. Dominika Dziedzic – SP 4 /2/

    32. Olga Tragarz – SP 8 /2/

    33. Dominika Mista – SP 8 /2/

    34. Marta Drychusz – SP 8 /2/

    35. Marieta Szrejder – SP 315 /2/

    36. Agnieszka Nowak – SP 315 /2/

    37. Emilia Olejarczyk – SP 315 /2/

    38. Solomija Nykolyn – SP 105 /2/

    39. Roksana Wysoczańska – SP 1 /1/

    40. Angelika Chlewicka – SP 105 /1/

    41. Filomena Brzezicka – SP 1 /1/

    42. Natalia Nowakowska – SP 105 /1/

    43. Julia Stefańska – SP 4 /PK/

    CHŁOPCY – klasy III-IV /rocznik 2000-2001/

    1. Kacper Karpiński – SP 4 /15/

    2. Paweł Starosta – SP 6 /12/

    3. Dawid Romaniuk – SP 4 /10/

    4. Oskar Jochymek – SP 4 /9/

    5. Jakub Marcinkowski – SP 105 /8/

    6. Karol Wizimirski – SP 6 /8/

    7. Jędrzej Glinka – SP 4 /7/

    8. Dominik Piła – SP 315 /7/

    9. Jakub Sarzyński – SP 6 /6/

    10. Miłosz Szafarz – SP 4 /6/

    11. Antoni Drusowicz – SP 105 /6/

    12. Damian Tomczak – SP 6 /6/

    13. Natan Trojanowski – SP 6 /5/

    14. Mateusz Gwizdak – SP 8 /5/

    15. Mateusz Ryszawy – SP 4 /5/

    16. Daniel Kowalski – SP 6 /5/

    17. Filip Iwanio – SP 1 /5/

    18. Jakub Zaruski – SP 6 /4/

    19. Patryk Błaszczyk – SP 315 /4/

    20. Paweł Olszewski – SP 1 /4/

    21. Daniel Suchojad – SP 8 /4/

    22. Bogdan Melerowski – SP 4 /4/

    23. Rafał Żądło – SP 8 /4/

    24. Krystian Dobrzański – SP 4 /3/

    25. Michał Orłowski – SP 4 /3/

    26. Kacper Szczepaniuk – SP 1 /3/

    27. Michał Pocielej – SP 6 /3/

    28. Bartosz Bonciuń – SP 105 /3/

    29. Adam Chmiel – SP 8 /3/

    30. Bojan Wojewoda – SP 8 /3/

    31. Arek Duma – SP 315 /2/

    32. Dariusz Siorek – SP 8 /2/

    33. Alek Kulczyński – SP 315 /2/

    34. Oliver Zych – SP 8 /2/

    35. Tomasz Uchański – SP 105 /2/

    36. Adam Przybylski – SP 315 /2/

    37. Wojtek Drochomirecki – SP 8 /2/

    38. Szymon Bentkowski – SP 315 /2/

    39. Bartosz Żurawicki – SP 105 /1/

    40. Wojtek Mentefeld – SP 8 /1/

    41. Kamil Sęk – SP 105 /1/

    DZIEWCZĘTA – klasy V-VI /rocznik 1998-1999/

    1. Paulina Kalinowska – SP 4 /15/

    2. Patrycja Zienkiewicz – SP 8 /12/

    3. Nicola Jankowska – SP 315 /10/

    4. Ela Kielka – SP 4 /9/

    5. Wiktoria Gajdawska – SP 4 /8/

    6. Sandra Morze – SP 4 /8/

    7. Weronika Studniarek – SP 6 /7/

    8. Paulina Jurowska – SP 105 /7/

    9. Patrycja Pałka – SP 105 /6/

    10. Weronika Kusio – SP 105 /6/

    11. Pamela Kozłowska – SP 4 /6/

    12. Klaudia Fortuna – SP 6 /6/

    13. Marta Nowicka – SP 8 /5/

    14. Anna Bardowska – SP 1 /5/

    15. Ada Kozłowska – SP 6 /5/

    16. Ola Ziemba – SP 4 /5/

    17. Karina Dąbrowska – SP 315 /5/

    18. Paulina Miśkiewicz – SP 105 /4/

    19. Agnieszka Silbert – SP 4 /4/

    20. Natalia Andrzejewska – SP 1 /4/

    21. Natalia Lewicka – SP 105 /4/

    22. Klaudia Sadowska – SP 4 /4/

    23. Sylwia Dominiak – SP 4 /4/

    24. Sabina Staśkiewicz – SP 315 /3/

    25. Monika Gryniewiecka – SP 6 /3/

    26. Maja Wróblewska – SP 6 /3/

    27. Julia Furman – SP 8 /3/

    28. Wiktoria Sadowska – SP 8 /3/

    29. Ola Kwaśna – SP 8 /3/

    30. Ola Koba – SP 8 /3/

    31. Weronika Wizimirska – SP 6 /2/

    32. Monika Kurnicka – SP 8 /2/

    33. Magda Adamczyk – SP 1 /2/

    34. Justyna Kutyło – SP 4 /2/

    35. Ada Gruchot – SP 315 /2/

    36. Dagmara Kamińska – SP 1 /2/

    37. Patrycja Piła – SP 315 /2/

    38. Wiktoria Dola – SP 315 /2/

    39. Daniela Szuman – SP 8 /1/

    40. Ola Kowalczyk – SP 8 /1/

    41. Katarzyna Grzelak – SP 1 /1/

    42. Wiktoria Dynowska – SP 8 /1/

    43. Klaudia Hoyer – SP 105 /1/

    44. Alicja Konstanty – SP 105 /1/

    45. Paulina Jewiasz – SP 1 /1/

    46. Paulina Piwiec – SP 1 /1/

    47. Julita Naumów – SP 315 /1/

    48. Angelika Piekarz – SP 315 /1/

    CHŁOPCY – klasy V-VI /rocznik 1998-1999/

    1. Michał Pojasek – SP 4 /15/

    2. Kacper Kancerz – SP 6 /12/

    3. Wojciech Kłos – SP 6 /10/

    4. Adrian Werner – SP 315 /9/

    5. Norbert Robak – SP 315 /8/

    6. Adrian Dymitruk – SP 6 /8/

    7. Dawid Kwiatkowski – SP 6 /7/

    8. Dawid Sienkiewicz – SP 6 /7/

    9. Damian Iwański – SP 105 /6/

    10. Oskar Kiejzik – SP 4 /6/

    11. Daniel Orzechowski – SP 8 /6/

    12. Kamil Czupski – SP 6 /6/

    13. Jakub Górka – SP 8 /5/

    14. Max Hołyszewski – SP 1 /5/

    15. Bartek Partyczny – SP 315 /5/

    16. Kacper Zdanowicz – SP 4 /5/

    17. Damian Kowalczyk – SP 1 /4/

    18. Łukasz Całka – SP 1 /4/

    19. Mateusz Hasek – SP 4 /4/

    20. Damian Mikła – SP 8 /4/

    21. Jacek Wróblewski – SP 6 /4/

    22. Krzysztof Kotowicz – SP 4 /4/

    23. Maciej Mazanka – SP 4 /4/

    24. Paweł Brygadzin – SP 315 /3/

    25. Paweł Gałązka – SP 105 /3/

    26. Dawid Mozol – SP 1 /3/

    27. Norbert Sularczyk – SP 315 /3/

    28. Jacek Mozalewski – SP 8 /3/

    29. Piotr Woźny – SP 1 /3/

    30. Kacper Kurzydło – SP 105 /3/

    31. Wojciech Mozalewski – SP 8 /2/

    32. Wiktor Nahrebecki – SP 4 /2/

    33. Szymon Gonek – SP 4 /2/

    34. Paweł Jaśkiewicz – SP 4 /2/

    35. Piotr Miński – SP 315 /2/

    36. Dawid Konior – SP 315 /2/

    37. Damian Ledniuk – SP 8 /2/

    38. Piotr Stanek – SP 8 /2/

    39. Jakub Wasilema – SP 315 /1/

    40. Szymon Stec – SP 8 /1/

    41. Paweł Kazimierczak – SP 105 /1/

    42. Kacper Olipra – SP 1 /1/

    43. Krzysztof Dubiel – SP 105 /1/

    44. Bartosz Lukaszczyk – SP 105 /1/

    45. Sebastian Stawicki – SP 4 /1/

    46. Mateusz Przysłupa – SP 105 /1/

    47. Jakub Wiśniewski – SP 315 /1/

    48. Mateusz Ryfczak – SP 105 /1/

    KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA – GIMNAZJA

    DZIEWCZĘTA – GIMNAZJA

    1. Paulina Cis – G 3 /15/

    2. Klaudia Sorota – G 1 /12/

    3. Martyna Nosarzewska – G 2 /10/

    4. Aleksandra Godyla – G 1 /9/

    5. Joanna Kwaśniewska – G 1 /8/

    6. Sara Reis-Ghanarsch – G 2 /8/

    7. Kinga Mozol – G 2 /7/

    8. Julia Kowalska – G 3 /7/

    9. Ewa Klasa – G 2 /6/

    10. Anna Kołaczyk – G 3 /6/

    11. Patrycja Kobylańska – G 3 /6/

    12. Helena Sławińska – G 1 /6/

    13. Simona Śledziak – G 2 /5/

    14. Wioletta Moskwa – G 3 /5/

    15. Karolina Miecznikiewicz – G 2 /5/

    16. Gabryszia Kuczyńska – G 1 /5/

    17. Kamila Gębarowska – G 1 /5/

    18. Ola Konstanty – G 3 /4/

    19. Dominika Sorota – G 1 /4/

    20. Łucja Jaśkiewicz – G 3 /4/

    21. Anna Gęsikowska – G 3 /4/

    22. Żaneta Włudyga – G 3 /4/

    23. Nicola Budkiewicz – G 1 /4/

    24. Weronika Tułpatowicz – G 2 /3/

    25. Agnieszka Kaczor – G 1 /3/

    26. Ewa Szewczyk – G 1 /3/

    27. Klaudia Tokarz – G 2 /3/

    28. Angela Wcisło – G 3 /3/

    29. Agnieszka Ziółkowska – G 4 /3/

    CHŁOPCY – GIMNAZJA

    1. Gracjan Klimczak – G 2 /15/

    2. Maciej Szpilka – G 2 /12/

    3. Sławomir Sieradzki – G 1 /10/

    4. Igor Koroblowski – G 1 /9/

    5. Andrzej Błażewicz – G 1 /8/

    6. Paweł Dobroń – G 1 /8/

    7. Paweł Osiak – G 3 /7/

    8. Marcin Kusaj – G 1 /7/

    9. Kamil Kukla – g 1 /6/

    10. Wojciech Trzeciak – G 1 /6/

    11. Jan Brygadzin – G 2 /6/

    12. Łukasz Kot – G 1 /6/

    13. Jan Jaśkowiak – G 3 /5/

    14. Sławek Gibała – G 4 /5/

    15. Piotr Bereta – G 1 /5/

    16. Kuba Litwin – G 3 /5/

    17. Damian Łynko – G 3 /5/

    18. Wiktor Baliński – G 2 /4/

    19. Daniel Bieżyński – G 2 /4/

    20. Kacper Wiszczuk – G 1 /4/

    21. Jakub Kiszczyszyn – G 1 /PK/

    22. Konrad Pawłowski – G 1 /PK/

    23. Bartłomiej Szubart – G 1 /PK/

    24. Mateusz Turzański – G 2 /4/

    25. Kamil Marcjan – G 4 /4/

    26. Daniel Pinkos – G 2 /4/

    27. Michał Woźny – G 3 /3/

    28. Bartek Podbielski – G 2 /3/

    29. Bartek Bazeluk – G 3 /3/

    30. Patryk Starosta – G 4 /3/

    31. Daniel Rychel – G 2 /3/

    32. Rafael Lorf – G 4 /3/

    33. Bartek Niedźwiedzki – G 3 /3/

    34. Marcin Gniazdowski – G 4 /2/