Recital piosenki aktorskiej i kabaretowej

  0

  „Tango d’amore” – recital Artura Gotza jest opowieścią o fascynacjach damsko – męskich. Artysta przeprowadza widzów przez całą skalę emocji erotycznych: od nieśmiałych zachwytów i czułości do namiętności i zazdrości. Nie zabraknie również dużej dawki dobrego humoru i dowcipu, który dość często będzie pojawiać się podczas tego koncertu, przeplatając się z poważnymi i nostalgicznymi tematami.

  Repertuar liryczno – żartobliwy jest bardzo różnorodny. Usłyszymy m.in. piosenki podarowane artyście przez Zygmunta Koniecznego i Dariusza Rzontkowskiego, a także utwory m.in. Jerzego Satanowskiego, Wojciecha Waglewskiego, Marka Michalaka, przewrotne teksty Agnieszki Osieckiej, Jana Wołka, Michała Zabłockiego, Marka Grechuty, Zbigniewa Książka, często w zaskakujących aranżacjach i oryginalnej, porywającej interpretacji.

  Podczas recitalu poznasz sprawdzoną receptę na długowieczność, zobaczysz, jakie niesie skutki miłość na 40 megabajtów, a może odkryjesz w sobie usposobienie przyjemne, kto wie… Z tego magicznego spotkania z piosenką kabaretową nie wyjdziesz obojętny! Przekonaj się sam 17 września o godz. 19. 00 w MDK w Świebodzicach przy
  ul. Wolności 13.

  Cena biletu – 12 zł

  Marlena Jasińska – Denst, MDK

  ARTUR GOTZ – ur. w Krakowie aktor, absolwent PWST im. L.Solskiego w Krakowie – Wydziały Zamiejscowe we Wrocławiu (2006 r.).

  Występuje na scenie od jedenastego roku życia, obecnie związany z Teatrem „Kamienica” Emiliana Kamińskiego w Warszawie, Teatrem Współczesnym w Warszawie, Teatrem
  The Imagination w Londynie i Teatrem Rozrywki w Chorzowie.

  Debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, w której rozpoczął współpracę
  z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym. Z jego piosenką wydał singiel „Usposobienie przyjemne”, którego premiera odbyła się w marcu 2008 w Brukseli.

  Ze swoim recitalem „Tango d’amore” odbył ostatnio tournee po USA (Kalifornia i Ohio), prezentował go również w Berlinie, Brukseli, Wiedniu i na Cyprze.

  Występował na festiwalach teatralnych w Czechach, Francji, Słowacji i Wielkiej Brytanii, a także na 27. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2006 r. w koncercie „EnergiaPro Młodzi”.

  Współpracował ze Studiem 68 of theatre arts London w Gdyni pod patronatem Sean’a Connery.

  Laureat Międzynarodowej Nagrody Konsula Generalnego Republiki Czeskiej.

  Zagrał kilka ról filmowych m.in. seminarzystę Jurija Nogę w filmie „Karol – człowiek, który został papieżem” (reż. G.B attiato) oraz Reportera Dzikowskiego w „Wielkich ucieczkach”

  Oficjalna strona aktora: www.arturgotz.pl

  Poprzedni artykułŚwięci Piotr i Paweł patronami Strzegomia
  Następny artykułZlikwidowali nielegalne przeszkody