Hupało i Fiołek w Rajdzie Rzeszowskim

  0

  Hupało i Fiołek w Rajdzie Rzeszowskim

  MOTOŚWIDNICA — AUTOR REDAKCJA DNIA 5 SIERPNIA 2010 O 11:36

  Już w piatek, 6 sierpnia na Podkarpaciu odbędzie się kolejna eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski (RSMP) – FIA-CEZ TROPHY Rally oraz eliminacja Rajdowego Pucharu Polski (RPP) – 19. Rajd Rzeszowski.

  Na starcie oczywiście nie zabraknie załogi z naszego miasta MotoŚwidnica, którą tworzą Tomasz Hupało i Rafał Fiołek. Po znakomitym występie w Lotos Baltic Cup, w którym to zawodnicy zajęli pierwsze miejsce w swojej klasie oczekiwania kibiców z pewnością będą duże.

  – Postaramy się nie zawieść tych oczekiwań i powalczyć o najwyższe lokaty – mówi pilot zespołu, Rafał Fiołek – bardzo lubię ten rajd, będę startował w nim po raz trzeci. W 2007 roku byłem na 2 miejscu w klasyfikacji generalnej i bardzo chciałbym pobić wcześniejsze osiągnięcie. Dużą trudnością podczas tego rajdu będą drewniane mostki, których w tamtych okolicach jest bardzo wiele. Trzeba będzie bardzo uważać przejeżdżając przez nie z ogromną prędkością ponieważ auto w tych miejscach zachowuje się tak jakby jechało po lodzie.

  Tegoroczny Rajd Rzeszowski składać się będzie z sześciu odcinków specjalnych, które przebiegać będą na krętych i technicznych asfaltowych trasach Podkarpacia. Sierpniowy termin rozgrywania imprezy z pewnością zapewni słoneczną pogodę, a równa nawierzchnia będzie sprzyjać kierowcom aut rajdowych.

  – Będzie to mój pierwszy start w tym rajdzie – mówi kierowca załogi, Tomasz Hupało – dobrą informacją przed tym rajdem jest to, iż dzięki naszym sponsorom udało się nam zakupić nowe opony. Mam nadzieje, iż auto będzie jeszcze lepiej niż dotychczas trzymać się nawierzchni, a co za tym idzie pozwoli nam szybciej i bezpieczniej pokonywać zakręty. Rywalizacja w tym rajdzie będzie wyjątkowo trudna i zacięta, w sumie na starcie rajdu Rzeszowskiego zameldowało się około siedemdziesiąt załóg..

  Życzymy wszystkim załogom i kibicom pięknej słonecznej pogody w weekend, a zespołowi MotoŚwidnica Rally Team jak najlepszej lokaty na mecie 19 Rajdu Rzeszowskiego.

  Więcej informacji o trasie i programie Rajdu znajdą Państwo na stronie www.rajd.rzeszów.pl

  Poprzedni artykułKradzież na wieży
  Następny artykułŁączniki prawie gotowe