Zazdrość mogła doprowadzić do tragedii

  0

  Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 30 letniej kobiecie, która usiłowała zepchnąć do rowu samochód, którym podróżowały 3 osoby w tym 4 letnie dziecko.

  Wczoraj, 23 marca około godz. 16 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy został powiadomiony, przez kierowcę Volkswagena, o próbach zepchnięcia go z drogi, przez kobietę kierującą samochodem Renault. Na drogę K-35 został wysłany został patrol ruchu drogowego, który na rogatkach Świdnicy zatrzymał zdesperowanego kierowcę Renault.

  Jak się okazało 28 letni mężczyzna kierowca Volkswagena jechał z Wrocławia w kierunku Świdnicy, przez całą drogę jadące za nim Renault kilkakrotnie uderzało w tył jego samochodu, a następnie w trakcie wyprzedzania kierująca Renault doprowadziła do zderzenia bocznego usiłując zepchnąć Volkswagena do rowu. Swoim postępowaniem zazdrosna kobieta naraziła podróżujących Volkswagenem, 28 letniego mężczyznę, 26 letnią kobietę i jej 4 letnią córkę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

  Ze wstępnych ustaleń wynika, iż powodem takiego zachowania była zazdrość, o byłego partnera 30 letniej kobiety. Zatrzymana była trzeźwa, dzisiaj zostaną z nią wykonane czynności. Za czyn, którego się dopuściła grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

  Poprzedni artykułKursy SITA, ostatnie dni zapisów
  Następny artykułWielkie malowanie, wielkich pisanek