Kursy SITA, ostatnie dni zapisów

  0

  Stu mieszkańców Świdnicy i okolic będzie mogło już od początku kwietnia skorzystać z dofinansowanych kursów językowych prowadzonych metodą SITA w ramach akcji “Gmina Bliżej Europy”.

  Do wyboru będą dwa języki: niemiecki i angielski. Nauka będzie prowadzona w 8-10 osobowych grupach przez doświadczonych lektorów i metodyków SITA, dzięki temu każdy będzie w stanie znacznie zwiększyć swoje umiejętności językowe. Propozycja ta skierowana jest do każdego, kto ukończył 15 lat. Każdy uczestnik kursu w Świdnicy dzięki dofinansowaniu zapłaci za szkolenie jedynie 529 złotych, czyli zaledwie 40 procent wartości (normalna cena kursu to wydatek do 1600 złotych). Jeden poziom nauki języka obcego metodą SITA porównywalny jest z sześciomiesięcznym kursem metodą tradycyjną. W tej kwocie uczestnik otrzymuje dodatkowo o wartości komplet 6 płyt CD i książkę o wartości 229zł.

  Zajęcia z Lektorem SITA oraz opiekunem odbywać się będą odbywać się będą 2 razy w tygodniu przez 11-12 tygodni w godzinach popołudniowych.

  Ostatnie dni zapisów

  Rozpoczęcie kursu nastąpi na początku kwietnia.

  Warunkiem wzięcia udziału jest przesłanie formularza zgłoszeniowego ze strony www.blizejeuropy.pl i przesłanie go na adres e-mail: [email protected]

  Ośrodek Językowy SITA, Sygietyńskiego1/4, 58-506 Jelenia Góra

  Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.:

  509-416-216 lub 75 610 63 62

  Poprzedni artykuł1% podatku dla Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa
  Następny artykułZazdrość mogła doprowadzić do tragedii