Giełda Edukacyjna

  0

  Jaką wybrać szkołę, w jakim kierunku poszerzać swoje umiejętności? – na te i wiele innych pytań odpowiedź będzie można znaleźć podczas VIII Giełdy Edukacyjnej 12 marca 2010 w Gimnazjum w Lutomi Dolnej.

  – 19.02.2010 r. w naszym gimnazjum jak co roku odbył się „Dzień Poradnictwa Zawodowego”. Zaprosiliśmy doradców zawodowych z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej i z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z Wałbrzycha, którzy przeprowadzili w klasach III badania sprawdzające kompetencje zawodowe uczniów oraz doradcę zawodowego z Klubu Pracy, który w klasach II przeprowadził warsztaty „Zawody przyszłości”. Zorganizowany został międzyklasowy konkurs plastyczny „Zawód przyszłości” oraz konkurs „Wiem wszystko o zawodach przyszłości”. Konkurs miał na celu uświadomienie młodzieży kończącej szkołę gimnazjalną, że poprzez zabawę można realizować poważne cele, a także bardziej świadome planować przyszłość, w tym karierę zawodową – mówi Edyta Zerka, szkolny doradca zawodowy.

  Dzień Poradnictwa Zawodowego był wstępem do VIII Giełdy Edukacyjnej , która odbędzie się jak co roku w Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Lutomi Dolnej dnia 12 marca 2010 r. Podczas giełdy szkoły ponadgimnazjalne z powiatu świdnickiego będą przedstawiać swoją ofertę edukacyjną dla uczniów klas III z gimnazjów gminy Świdnica, gminy Marcinowice.
  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych !

  Poprzedni artykułŚwidnicka Liga Pływacka 2010
  Następny artykułPodpalą, utopią – dostaną nagrody