Wsparcie dla lokalnej przedsiębiorczości

  0

  Na wtorek, 23 lutego, w Świdnicy zaplanowano spotkanie dotyczące dotacji unijnych wspierających rozwój mikro i małych przedsiębiorstw. To wspólny projekt władz Świdnicy i Banku Pekao S.A.

  – Świdnica, Świebodzice , Dzierżoniów i ich okolice to bardzo dobre miejsce dla działalności i rozwoju przedsiębiorstw. Działa tu wiele instytucji wspierających i promujących przedsiębiorczość. Dla rozwoju naszych firm niezbędna jest także atrakcyjna i przyjazna oferta bankowa. Dlatego Pekao S.A . zapewnia finansowanie inwestycji, jak również oferuje kompleksową ofertę produktów wygodnych i atrakcyjnych dla firm w prowadzeniu ich bieżącej działalności – mówi Marzena Klak, dyrektor oddziału Świdnica/Dzierżoniów banku Pekao S.A.

  Spotkanie w Świdnicy poświęcone będzie wsparciu i rozwojowi firm na naszym terenie. Wezmą w nim udział przedsiębiorcy oraz przedstawiciele lokalnych instytucji samorządowych, a także najważniejszych instytucji wsparcia przedsiębiorczości.

  Wtorkowe spotkanie (23 lutego) rozpocznie się o godzinie 11.00 w budynku Urzędu Stanu Cywilnego (ul. Armii Krajowej 47).

  Poprzedni artykułZrobiłeś remont może dostaniesz nagrodę
  Następny artykułUlica Łukowa jak nowa