Wysoka porażka Polonii Sparty Świdnica

0

Aż 1:4 ulegli dziś piłkarze Polonii/Sparty Świdnica drużynie Odry Wodzisław Śląski występującej w Młodej Ekstraklasie. To druga porażka biało-zielonych w drugim sparingu w tym roku. Honorową bramkę dla naszej drużyny zdobył w drugiej połowie Arkadiusz Felich. O ile wyniki sparingów nie mają bezpośredniego przełożenia na ligę, to tak wysoką przegraną trzeba sobie wziąć do serca. I trener Marcin Ciliński na pewno to zrobi. Jak sam mówi, rozgląda się za potencjalnymi wzmocnieniami do formacji defensywnej (bo to ona jest w tej chwili największym mankamentem Polonii/Sparty), ale łatwym zadaniem to nie jest, gdyż ciężko znaleźć wartościowych zawodników w przerwie zimowej.

W dzisiejszym meczu w naszym zespole wystąpiło czterech testowanych zawodników: Marcin Kardela, Sebastian Burda i Karol Mokrzycki, którzy zagrali także przed tygodniem, oraz Jacek Niewiadomski – wysoki środkowy obrońca z Legnicy.

Polonia/Sparta Świdnica – Odra Wodzisław Śląski (me) 1:4 (0:2)
    Bramki: Felich (76) oraz Sobik (9), Sikorski (20), Nikiel (78, 85).
    Polonia/Sparta: Wójcik – Niewiadomski, Błaszczyk (60 Borys), Marszałek, Bielski, Kardela, Furmankiewicz (55 Surnik), Filipczak, Goździejewski (80 Mokrzycki), Burda (60 Olszewski), Urban (55 Felich).