Miasto udostępnia swoją stronę

  0

  Świdniccy przedsiębiorcy mogą zamieszczać swoje oferty sprzedaży nieruchomości na stronie www.nieruchomosci-swidnica.pl. Jak dotąd służyła ona do promocji miejskich nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży.

  Sami przedsiębiorczy zwrócili się od nas o możliwość zamieszczania ofert. Udostępniamy im naszą stronę z przekonaniem, że pomoże ona firmom w dobrym gospodarowaniu mieniem oraz ułatwi potencjalnym inwestorom w znalezieniu dogodnej nieruchomości. – stwierdza Waldemar Skórski, zastępca prezydenta Świdnicy. Pod koniec zeszłego roku podjęliśmy szereg działań promujących tę stronę. Od połowy listopada zanotowano ok. 35 tys. wejść w tę domenę, co świadczy o jej popularności i zainteresowaniu odwiedzających.

  Jak dotąd na stronie można było znaleźć wykaz nieruchomości wystawionych przez miasto na sprzedaż, ich szczegółowy opis, lokalizacje wraz z mapami oraz ceny wywoławcze. Teraz z bezpłatnej promocji nieruchomości skorzystać mogą właściciele niezabudowanych terenów inwestycyjnych przeznaczonych pod  obiekty produkcyjne, składy, magazyny, zabudowę usługową i mieszkaniową oraz właściciele hal przemysłowych i  magazynowych, zlokalizowanych na terenie Świdnicy.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt z Departamentem Rozwoju Gospodarczego, nr tel. 74/85-62-891.

  Poprzedni artykułZatrzymała się na znaku
  Następny artykułWysoka porażka Polonii Sparty Świdnica