Gol w repreznetacji Polski?

  0

  Janusz Gol były piłkarz Polonii/Sparty Świdnica zadebiutuje w kadrze. Były wychowanek świdnickiej drużyny najprawdopodobniej zagra w styczniowym Turnieju o Puchar Króla w Tajlandii.

  Franciszek Smuda wyselekcjonował już grupę 30 zawodników. Spośród nich wybierze 20, którzy polecą do Azji. Tym razem musi bazować na zawodnikach z polskich klubów, bo chodzi o mecze poza terminem FIFA. -Tym, których wybiorę, nie będę dawał spokoju. Oni muszą wiedzieć, że selekcjoner żyje, dlatego ciągle będę dzwonił, pytał, tłumaczył, rozmawiał – zapowiada. Ostateczne decyzje poznamy za kilka dni, ale już teraz wiadomo, że do reprezentacji bardzo blisko ma kilku debiutantów. – czytamy na stronie internetowej www.sports.pl

  Wśród 4 debiutantów znalazło się miejsce dla Janusza Gola, utalentowanego młodego piłkarza. Gol od sezonu 2008 gra w GKS Bełchatów na pozycji pomocnika, ma 24 lata. Swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie dla GKS Bełchatów zdobył 1 maja 2009 roku w meczu z Polonią Bytom.

  Jeśli Janusz  będzie dalej tak się rozwijał może zobaczymy go w reprezentacji naszego kraju na Euro 2012. Trzymamy kciuki.

  Poprzedni artykułTo była ostatnia Giełda Staroci
  Następny artykułmoBilet na gapowiczów