To już pięć lat…

  0

  5 lat minęło od momentu nadania Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Strzegomiu im. Kornela Makuszyńskiego oraz wręczenia sztandaru.
  Uroczyste obchody tej ważnej w historii placówki rocznicy odbyły się 16 września 2009 r. Zainaugurowała je msza św. w Bazylice Mniejszej, po której, w uroczystym przemarszu społeczność szkoły oraz zaproszeni goście udali się do Strzegomskiego Centrum Kultury, gdzie odbyła się część artystyczna.

  Burmistrz Strzegomia Lech Markiewicz w swoim przemówieniu pogratulował szkole sukcesów i życzył samych radosnych wydarzeń w jej historii. W imieniu dyrektorów szkół z terenu gminy Strzegom głos zabrał natomiast Bronisław Forski.

  Zaproszeni gości mogli również, poprzez prezentację multimedialną, zapoznać się z dotychczasowymi osiągnięciami szkoły.
  Następnie wszyscy mogli podziwiać to, co przygotowała dla nich młodzież. Nie zabrakło piosenek, wierszy i przedstawień, w których wykonanie uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 włożyli całe swoje umiejętności i serca. Każdy z poszczególnych, jakże różnych od siebie, występów był zaskakujący i starannie wyreżyserowany.  Publiczność nagradzała artystów, zasłużonymi, gromkimi brawami.

  Gratulujemy uczniom oraz ich nauczycielom świetnej i niezapomnianej prezentacji!
  Dalsza cześć obchodów tego szczególnego jubileuszu odbyła się w murach szkoły.

  Poprzedni artykułI Ogólnopolski Festyn Kamienia za nami
  Następny artykułJest porozumienie. Będzie więcej pieniędzy!