Do 25 lipca włącznie nie będzie można korzystać z krytej pływalni „Delfinek” w Strzegomiu.

– Kryta Pływalnia „Delfinek” będzie nieczynna dla klientów w dniach od 30 czerwca do 25 lipca 2025 r. z powodu corocznej przerwy technologicznej. Planowane ponowne otwarcie nastąpi 26 lipca 2025 r. Wszystkie wykupione karnety zostaną automatycznie przedłużone o liczbę dni, w których obiekt będzie zamknięty. Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy ponownie po przerwie! – przekazano w komunikacie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.
Strzegomski OSiR zachęca do odwiedzin letniego kąpieliska, które czynne jest codziennie w godzinach 10.00–19.00, a od lipca w każdy piątek dodatkowo organizowane jest „Nocne pływanie” w godzinach 21.00-23.00.

/OSiR Strzegom, opr. mn/

![Basen letni w Strzegomiu otwarty [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260620_Basen_letni_OSiR_Strzegom-11-238x178.jpg)







