Nocny turniej piłki nożnej

  0

  W pierwszą rocznicę otwarcia kompleksu boisk Orlik 2012 w Jaworzynie Śląskiej odbył się II Nocny Turniej Piłki Nożnej.

  Honorowy patronat nad imprezą objął senator Stanisław Jurcewicz, fundatorem nagród oraz głównymi organizatorami byli SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej. oraz Miejski Klub Sportowy  “Karolina”.

  Sportowa rywalizacja rozpoczęła się  z lekkim opóźnieniem, ponieważ do udziału w Turnieju zgłosiło się aż 14 drużyn! Ponad 130 zawodników rywalizowało w czterech grupach o prawo gry w półfinałach i szansę na zwycięstwo w całych zawodach.

  Podczas imprezy nie zabrakło dodatkowych atrakcji – rozegrano mecz samorządowcy kontra wykonawcy, podczas którego padł remis 3:3. Ostatecznie w rzutach karnych wygrała drużyna samorządowców z Jaworzyny Śląskiej. W tej rywalizacji mamy więc remis, gdyż w ubiegłym roku  zwyciężyła drużyna Wykonawców.

  Pomimo spadającej temperatury i późnej pory na boisku panowała gorąca atmosfera. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich osób biorących udział w turnieju ciepły poczęstunek, który z pewnością pozwolił zregenerować siły i dotrwać do godziny 0:30 w nocy, gdyż o tej porze rozegrano mini-konkurs rzutów karnych. Cały Turniej zakończył się około godziny 02.00.

  Zwycięzcami Turnieju zostali członkowie drużyny “Karolina”. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Adam  Kujawa, królem strzelców został Mariusz Charytanowicz, a najlepszym bramkarzem Krzysztof Głogiewicz.

  Organizatorzy pragną serdecznie podziękować Panu Ireneuszowi Besserowi – Wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej za pomoc w organizacji imprezy oraz Panu Waldemarowi Cichockiemu – Prezesowi MKS Karolina za obsługę sędziowską Turnieju.

  Poprzedni artykułWysoka porażka w Kątach Wrocławskich
  Następny artykułPrzedszkolaki w leśniczówce