Wysoka porażka w Kątach Wrocławskich

  0

  Porażką Polonii/Sparty Świdnica zakończył się mecz dziewiątej kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie pokonał naszą drużynę 6:2 (1:0).

  Już w 2. minucie Jacek Fojna stracił okazję na zdobycie bramki trafiając piłką w poprzeczkę. Po tej sytuacji przez kilkanaście minut gra była wyrównana. Jednak 17. minuta to kolejna niewykorzystana sytuacja. Przed polem karnym źle zachował się Arkadiusz Felich, tracąc piłkę.  Szybka akcja graczy Motobi pozwoliła na zdobycie zawodnikowi Motobi Grzegorzowi Rajterowi pierwszej bramki.

  Kolejne bramki dla Motobi zdobyli w 60. minucie Marek Kowalczyk i 67. minucie Adam Samiec. Kilka minut po tym pierwszą bramkę dla naszej drużyny zdobył Mirosław Marszałek. Jednak w 79. minucie Sławomir Rosiecki zdobył kolejny punkt dla swojej drużyny. Gola – wydawało się na otarcie łez – w 86. minucie dopisał do swojego konta Jacek Fojna, gdy po jego strzale piłka odbiła się od głowy któregoś z rywali i kompletnie zmyliła Marcina Foltyna.

  Po doliczeniu czasu w 90. minucie piątą bramkę dla gospodarzy zdobył Damian Szczepaniak, a po faulu Mirosława Marszałka w 93 minucie z rzutu karnego wynik meczu na 6:2 ustalił Piotr Jawny.

  Poprzedni artykułInfokiosk w Urzędzie Gminy
  Następny artykułNocny turniej piłki nożnej