Świdnica moje miasto

    0

    Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, Muzeum Dawnego Kupiectwa oraz “Wiadomości Świdnickie” zapraszają świdnickie szkoły gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne do wzięcia udziału w VI edycji konkursu ?Świdnica – moje miasto”.

    Główną nagrodą będzie jak co roku wyjazd do jednej z europejskich stolic, a fundatorem tej i innych nagród rzeczowych jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich. Nagrodę dla najlepszej szkoły ufunduje zaś redakcja “Wiadomości Świdnickich”.

    Konkurs dotyczyć będzie historii, zabytków oraz wiedzy o współczesnej Świdnicy. Merytoryczny nadzór nad konkursem sprawuje zespół pracowników naukowych Muzeum Dawnego Kupiectwa, pod kierownictwem dyrektora Wiesława Rośkowicza. Na łamach “Wiadomości Świdnickich” przypominamy o konkursie. Tu też opublikujemy jego wyniki. Konkurs odbędzie się 17 czerwca w godzinach przedpołudniowych, zaś nagrody zostaną wręczone w tym samym dniu podczas wieczornego spotkania członków Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich.