Świdnica moje miasto

  0

  Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, Muzeum Dawnego Kupiectwa oraz „Wiadomości Świdnickie” zapraszają świdnickie szkoły gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne do wzięcia udziału w VI edycji konkursu ?Świdnica – moje miasto”.

  Główną nagrodą będzie jak co roku wyjazd do jednej z europejskich stolic, a fundatorem tej i innych nagród rzeczowych jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich. Nagrodę dla najlepszej szkoły ufunduje zaś redakcja „Wiadomości Świdnickich”.

  Konkurs dotyczyć będzie historii, zabytków oraz wiedzy o współczesnej Świdnicy. Merytoryczny nadzór nad konkursem sprawuje zespół pracowników naukowych Muzeum Dawnego Kupiectwa, pod kierownictwem dyrektora Wiesława Rośkowicza. Na łamach „Wiadomości Świdnickich” przypominamy o konkursie. Tu też opublikujemy jego wyniki. Konkurs odbędzie się 17 czerwca w godzinach przedpołudniowych, zaś nagrody zostaną wręczone w tym samym dniu podczas wieczornego spotkania członków Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich.

  Poprzedni artykułKryzys – oszczędności
  Następny artykułPożar jej nie groźny