Polonia Sparta nie zagra w III lidze?!

  0

  O godzinie 11.00 rozpoczęła się dziś sesja Rady Miejskiej. Zaraz na jej początku, poza planem obrad wystąpił wiceprezes Polonii/Sparty Świdnica, Wojciech Olszewski, który poinformował radnych, że klub zmuszony jest wycofać swój zespół z rozgrywek III ligi. Niestety, mimo wcześniejszych prób zebrania kibiców, którzy zamanifestowaliby swoją solidarność z klubem na sesję przyszło ich mniej niż palców u jednej ręki. Delegacja piłkarzy – Dariusz Filipczak, Krzysztof Goździejewski, Jarosław Solarz, Kamil Śmiałowski i Bartosz Surnik – wręczyła radnym okazały tort w kształcie boiska z piłkarzami i pamiątkowe szaliki klubowe, dziękując za dotychczasowe wspieranie klubu i niejako “żegnając” III ligę.

  Sukcesem wystąpienia prezesa Olszewskiego było to, że radni postanowili niemal natychmiast, że jeszcze dziś wprowadzony zostanie do obrad dodatkowy punkt, w którym po południu zostanie omówiona sprawa Polonii/Sparty Świdnica.

  Polonia/Sparta Świdnica nie ma zamiaru rezygnować ze szkolenia młodzieży, ale nie jest w stanie za tak małe pieniądze utrzymać drużyny w III lidze. I o tym powiedział dziś radnym prezes Olszewski.

  Źródło www.poloniasparta.pl

  Poprzedni artykułPolonia/Sparta bierze większość
  Następny artykułWakacje bez alkoholu