Nominacje z dyplomami

  0

  Miasto Świdnica, Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich oraz ?Wiadomości Świdnickie” otrzymały specjalne dyplomy w związku z nominacją do XIII edycji „Dolnośląskiego Klucza Sukcesu”.

  W sobotę, 20 czerwca podczas uroczystej gali w Głogowie wręczano Klucze Sukcesu.

  – Do tegorocznej edycji Kluczy Sukcesu wpłynęła rekordowa liczba ponad 120 zgłoszeń. Konkurencja była ogromna, a więc już sama nominacja to spore wyróżnienie, z czego się cieszymy. Co ważne wśród nominowanych nie zabrakło również innych świdniczan, więc miasto miało dobrą reprezentację – uważa Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

  Jak tłumaczą organizatorzy plebiscytu – Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska – klucze mają promować wszystko co najlepsze w regionie.

  Miasto zostało nominowane w kategorii najbardziej gospodarnej gminy miejskiej lub wiejsko-miejskiej. Do kategorii najlepsza dolnośląska organizacja pozarządowa nominowano Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, a w kategorii najlepsza gazeta lokalna lub lokalny portal internetowy – redakcję ?Wiadomości Świdnickich”.

  Poprzedni artykułSen o II lidze prysł
  Następny artykułŚwidnica Tenis Cup