Polonia-Sparta remisuje

0

Remisem 3:3 zakończyło się spotkanie pomiędzy Polonią/Spartą Świdnica a Ilanką Rzepin. Spory udział w tym wyniku mieli niestety sędziowie dzisiejszego spotkania z Jackiem Białką na czele, których kilka decyzji wypaczyło wynik zawodów. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że goście, szczególnie w drugiej połowie, zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, a świdniczanie po strzeleniu gola na 2:1 nie bardzo mieli pomysł, jak poradzić sobie ze świetnie spisującymi się czarnoskórymi zawodnikami Ilanki – Onyekachim i Nnamanim

Remis ten boli szczególnie, gdyż Wulkan/MKS Oława pokonał dziś na wyjeździe Orła Ząbkowice Śląskie 3:1, chociaż do przerwy przegrywał 0:1. Tym samym Polonia/Sparta ma już tylko punkt przewagi nad najgroźniejszym rywalem, ale aż o trzy spotkania rozegrane więcej. Martwi również fakt, że w kolejnym wyjazdowym meczu z Pogonią Świebodzin zabraknie ukaranego dziś czerwoną kartką Macieja Bielskiego.

Polonia/Sparta: Molka – Sudoł, Galuś, Bielski, Kotlarz, Filipczak, Fojna, Szczur (83 Łuczak), Józefowicz (66 Woźniak), Hajdamowicz (60 Goździejewski), Kosztowniak (63 Urban).

Ilanka: Syamin – Więckowski, Mueller, Plucner, Bazei, Kuźmińczuk, Ojikutu (46 Onyekachi), Nowaczyk (60 Nnamani), Stojanowski, Anioł, Mania (46 Kasik).