Szczegółowe terminarze grupy wschodniej i zachodniej IV ligi!

Szczegółowe terminarze grupy wschodniej i zachodniej IV ligi!

0
PODZIEL SIĘ

Okręgowe Związki Piłki Nożnej w Wałbrzychu i Jeleniej Górze opublikowały szczegółowe terminarze rozgrywek IV ligi w grupie wschodniej i zachodniej. Na starcie mamy trzech przedstawicieli powiatu świdnickiego – Polonię-Stal Świdnica, Karolinę Jaworzyna Śląska i AKS Strzegom.  

Terminarz grupy wschodniej:

1. kolejka – 15 sierpnia
Nysa Kłodzko – Unia Bardo
Polonia Trzebnica – Foto-Higiena Gać
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Górnik Wałbrzych
Sokół Wielka Lipa – Pogoń Oleśnica
Sokół Marcinkowice – MKP Wołów
Piast Żerniki (Wrocław) – Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica – Śląsk II Wrocław
Karolina Jaworzyna Śląska – Wiwa Goszcz

2. kolejka – 19-20 sierpnia
Unia Bardo – Wiwa Goszcz
Śląsk II Wrocław – Karolina Jaworzyna Śląska
Bielawianka Bielawa – Polonia-Stal Świdnica
MKP Wołów – Piast Żerniki (Wrocław)
Pogoń Oleśnica – Sokół Marcinkowice
Górnik Wałbrzych – Sokół Wielka Lipa
Foto-Higiena Gać – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko – Polonia Trzebnica

3. kolejka – 26-27 sierpnia
Polonia Trzebnica – Unia Bardo
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Nysa Kłodzko
Sokół Wielka Lipa – Foto-Higiena Gać
Sokół Marcinkowice – Górnik Wałbrzych
Piast Żerniki (Wrocław) – Pogoń Oleśnica
Polonia-Stal Świdnica – MKP Wołów
Karolina Jaworzyna Śląska – Bielawianka Bielawa
Wiwa Goszcz – Śląsk II Wrocław

4. kolejka – 2-3 września
Unia Bardo – Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa – Wiwa Goszcz
MKP Wołów – Karolina Jaworzyna Śląska
Pogoń Oleśnica – Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych – Piast Żerniki (Wrocław)
Foto-Higiena Gać – Sokół Marcinkowice
Nysa Kłodzko – Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie

5. kolejka – 9-10 września
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa – Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice – Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) – Foto-Higiena Gać
Polonia-Stal Świdnica – Górnik Wałbrzych
Karolina Jaworzyna Śląska – Pogoń Oleśnica
Wiwa Goszcz – MKP Wołów
Śląsk II Wrocław – Bielawianka Bielawa

6. kolejka – 16-17 września
Unia Bardo – Bielawianka Bielawa
MKP Wołów – Śląsk II Wrocław
Pogoń Oleśnica – Wiwa Goszcz
Górnik Wałbrzych – Karolina Jaworzyna Śląska
Foto-Higiena Gać – Polonia-Stal Świdnica
Nysa Kłodzko – Piast Żerniki (Wrocław)
Polonia Trzebnica – Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Wielka Lipa

7. kolejka – 23-24 września
Sokół Wielka Lipa – Unia Bardo
Sokół Marcinkowice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki (Wrocław) – Polonia Trzebnica
Polonia-Stal Świdnica – Nysa Kłodzko
Karolina Jaworzyna Śląska – Foto-Higiena Gać
Wiwa Goszcz – Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław – Pogoń Oleśnica
Bielawianka Bielawa – MKP Wołów

8. kolejka – 30 września-1 października
Unia Bardo – MKP Wołów
Pogoń Oleśnica – Bielawianka Bielawa
Górnik Wałbrzych – Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Gać – Wiwa Goszcz
Nysa Kłodzko – Karolina Jaworzyna Śląska
Polonia Trzebnica – Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Wielka Lipa – Sokół Marcinkowice

9. kolejka – 7-8 października
Sokół Marcinkowice – Unia Bardo
Piast Żerniki (Wrocław) – Sokół Wielka Lipa
Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Karolina Jaworzyna Śląska – Polonia Trzebnica
Wiwa Goszcz – Nysa Kłodzko
Śląsk II Wrocław – Foto-Higiena Gać
Bielawianka Bielawa – Górnik Wałbrzych
MKP Wołów – Pogoń Oleśnica

10. kolejka – 14-15 października
Unia Bardo – Pogoń Oleśnica
Górnik Wałbrzych – MKP Wołów
Foto-Higiena Gać – Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko – Śląsk II Wrocław
Polonia Trzebnica – Wiwa Goszcz
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Karolina Jaworzyna Śląska
Sokół Wielka Lipa – Polonia-Stal Świdnica
Sokół Marcinkowice – Piast Żerniki (Wrocław)

11. kolejka – 21-22 października
Piast Żerniki (Wrocław) – Unia Bardo
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Marcinkowice
Karolina Jaworzyna Śląska – Sokół Wielka Lipa
Wiwa Goszcz – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk II Wrocław – Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa – Nysa Kłodzko
MKP Wołów – Foto-Higiena Gać
Pogoń Oleśnica – Górnik Wałbrzych

12. kolejka – 28-29 października
Unia Bardo – Górnik Wałbrzych
Foto-Higiena Gać – Pogoń Oleśnica
Nysa Kłodzko – MKP Wołów
Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Śląsk II Wrocław
Sokół Wielka Lipa – Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice – Karolina Jaworzyna Śląska
Piast Żerniki (Wrocław) – Polonia-Stal Świdnica

13. kolejka – 4-5 listopada
Polonia-Stal Świdnica – Unia Bardo
Karolina Jaworzyna Śląska – Piast Żerniki (Wrocław)
Wiwa Goszcz – Sokół Marcinkowice
Śląsk II Wrocław – Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów – Polonia Trzebnica
Pogoń Oleśnica – Nysa Kłodzko
Górnik Wałbrzych – Foto-Higiena Gać

14. kolejka – 11-12 listopada
Unia Bardo – Foto-Higiena Gać
Nysa Kłodzko – Górnik Wałbrzych
Polonia Trzebnica – Pogoń Oleśnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa – Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice – Śląsk II Wrocław
Piast Żerniki (Wrocław) – Wiwa Goszcz
Polonia-Stal Świdnica – Karolina Jaworzyna Śląska

15. kolejka – 18-19 listopada
Karolina Jaworzyna Śląska – Unia Bardo
Wiwa Goszcz – Polonia-Stal Świdnica
Śląsk II Wrocław – Piast Żerniki (Wrocław)
Bielawianka Bielawa – Sokół Marcinkowice
MKP Wołów – Sokół Wielka Lipa
Pogoń Oleśnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych – Polonia Trzebnica
Foto-Higiena Gać – Nysa Kłodzko

Terminarz grupy zachodniej:

1. kolejka – 15 sierpnia
Górnik Złotoryja – Włókniarz Mirsk
Odra Ścinawa – Nysa Zgorzelec
Olimpia Kamienna Góra – Orla Wąsosz
Stal Chocianów – Apis Jędrzychowice
Górnik Boguszów-Gorce – Sparta Grębocice
Karkonosze Jelenia Góra – AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice – Olimpia Kowary
Sudety Giebułtów – Chrobry II Głogów

2. kolejka – 19-20 sierpnia
Włókniarz Mirsk – Chrobry II Głogów
Olimpia Kowary – Sudety Giebułtów
AKS Strzegom – Orkan Szczedrzykowice
Sparta Grębocice – Karkonosze Jelenia Góra
Apis Jędrzychowice – Górnik Boguszów-Gorce
Orla Wąsosz – Stal Chocianów
Nysa Zgorzelec – Olimpia Kamienna Góra
Górnik Złotoryja – Odra Ścinawa

3. kolejka – 26-27 sierpnia
Odra Ścinawa – Włókniarz Mirsk
Olimpia Kamienna Góra – Górnik Złotoryja
Stal Chocianów – Nysa Zgorzelec
Górnik Boguszów-Gorce – Orla Wąsosz
Karkonosze Jelenia Góra – Apis Jędrzychowice
Orkan Szczedrzykowice – Sparta Grębocice
Sudety Giebułtów – AKS Strzegom
Chrobry II Głogów – Olimpia Kowary

4. kolejka – 2-3 września
Włókniarz Mirsk – Olimpia Kowary
AKS Strzegom – Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice – Sudety Giebułtów
Apis Jędrzychowice – Orkan Szczedrzykowice
Orla Wąsosz – Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec – Górnik Boguszów-Gorce
Górnik Złotoryja – Stal Chocianów
Odra Ścinawa – Olimpia Kamienna Góra

5. kolejka – 9-10 września
Olimpia Kamienna Góra – Włókniarz Mirsk
Stal Chocianów – Odra Ścinawa
Górnik Boguszów-Gorce – Górnik Złotoryja
Karkonosze Jelenia Góra – Nysa Zgorzelec
Orkan Szczedrzykowice – Orla Wąsosz
Sudety Giebułtów – Apis Jędrzychowice
Chrobry II Głogów – Sparta Grębocice
Olimpia Kowary – AKS Strzegom

6. kolejka – 16-17 września
Włókniarz Mirsk – AKS Strzegom
Sparta Grębocice – Olimpia Kowary
Apis Jędrzychowice – Chrobry II Głogów
Orla Wąsosz – Sudety Giebułtów
Nysa Zgorzelec – Orkan Szczedrzykowice
Górnik Złotoryja – Karkonosze Jelenia Góra
Odra Ścinawa – Górnik Boguszów-Gorce
Olimpia Kamienna Góra – Stal Chocianów

7. kolejka – 23-24 września
Stal Chocianów – Włókniarz Mirsk
Górnik Boguszów-Gorce – Olimpia Kamienna Góra
Karkonosze Jelenia Góra – Odra Ścinawa
Orkan Szczedrzykowice – Górnik Złotoryja
Sudety Giebułtów – Nysa Zgorzelec
Chrobry II Głogów – Orla Wąsosz
Olimpia Kowary – Apis Jędrzychowice
AKS Strzegom – Sparta Grębocice

8. kolejka – 30 września-1 października
Włókniarz Mirsk – Sparta Grębocice
Apis Jędrzychowice – AKS Strzegom
Orla Wąsosz – Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec – Chrobry II Głogów
Górnik Złotoryja – Sudety Giebułtów
Odra Ścinawa – Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kamienna Góra – Karkonosze Jelenia Góra
Stal Chocianów – Górnik Boguszów-Gorce

9. kolejka – 7-8 października
Górnik Boguszów-Gorce – Włókniarz Mirsk
Karkonosze Jelenia Góra – Stal Chocianów
Orkan Szczedrzykowice – Olimpia Kamienna Góra
Sudety Giebułtów – Odra Ścinawa
Chrobry II Głogów – Górnik Złotoryja
Olimpia Kowary – Nysa Zgorzelec
AKS Strzegom – Orla Wąsosz
Sparta Grębocice – Apis Jędrzychowice

10. kolejka – 14-15 października
Włókniarz Mirsk – Apis Jędrzychowice
Orla Wąsosz – Sparta Grębocice
Nysa Zgorzelec – AKS Strzegom
Górnik Złotoryja – Olimpia Kowary
Odra Ścinawa – Chrobry II Głogów
Olimpia Kamienna Góra – Sudety Giebułtów
Stal Chocianów – Orkan Szczedrzykowice
Górnik Boguszów-Gorce – Karkonosze Jelenia Góra

11. kolejka – 21-22 października
Karkonosze Jelenia Góra – Włókniarz Mirsk
Orkan Szczedrzykowice – Górnik Boguszów-Gorce
Sudety Giebułtów – Stal Chocianów
Chrobry II Głogów – Olimpia Kamienna Góra
Olimpia Kowary – Odra Ścinawa
AKS Strzegom – Górnik Złotoryja
Sparta Grębocice – Nysa Zgorzelec
Apis Jędrzychowice – Orla Wąsosz

12. kolejka – 28-29 października
Włókniarz Mirsk – Orla Wąsosz
Nysa Zgorzelec – Apis Jędrzychowice
Górnik Złotoryja – Sparta Grębocice
Odra Ścinawa – AKS Strzegom
Olimpia Kamienna Góra – Olimpia Kowary
Stal Chocianów – Chrobry II Głogów
Górnik Boguszów-Gorce – Sudety Giebułtów
Karkonosze Jelenia Góra – Orkan Szczedrzykowice

13. kolejka – 4-5 listopada
Orkan Szczedrzykowice – Włókniarz Mirsk
Sudety Giebułtów – Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry II Głogów – Górnik Boguszów-Gorce
Olimpia Kowary – Stal Chocianów
AKS Strzegom – Olimpia Kamienna Góra
Sparta Grębocice – Odra Ścinawa
Apis Jędrzychowice – Górnik Złotoryja
Orla Wąsosz – Nysa Zgorzelec

14. kolejka – 11-12 listopada
Włókniarz Mirsk – Nysa Zgorzelec
Górnik Złotoryja – Orla Wąsosz
Odra Ścinawa – Apis Jędrzychowice
Olimpia Kamienna Góra – Sparta Grębocice
Stal Chocianów – AKS Strzegom
Górnik Boguszów-Gorce – Olimpia Kowary
Karkonosze Jelenia Góra – Chrobry II Głogów
Orkan Szczedrzykowice – Sudety Giebułtów

15. kolejka – 18-19 listopada
Sudety Giebułtów – Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów – Orkan Szczedrzykowice
Olimpia Kowary – Karkonosze Jelenia Góra
AKS Strzegom – Górnik Boguszów-Gorce
Sparta Grębocice – Stal Chocianów
Apis Jędrzychowice – Olimpia Kamienna Góra
Orla Wąsosz – Odra Ścinawa
Nysa Zgorzelec – Górnik Złotoryja