Strona główna Sport Siatkówka Łatwo i przyjemnie, świdnicki lider dalej niepokonany

Łatwo i przyjemnie, świdnicki lider dalej niepokonany

0
Młodzi siatkarze UKS-u Dekoria Świdnica rozegrali kolejne dwa spotkania w dolnośląskiej lidze kadetów. Podopieczni Piotra Goduli znów nie oddali rywalom choćby seta zwyciężając po 3:0 ze Spartakusem Jawor i Cuprum Lubin.
dekoria
W środę pokonaliśmy JKS Spartakus Jawor 3:0 (25:11, 25:14, 25:22). W tym meczu wykorzystaliśmy naszą największą broń, jaką jest zagrywka. Tym elementem zdobyliśmy 12 punktów oraz bardzo utrudniliśmy przyjęcie drużyny z Jawora. Tylko w trzecim secie Spartakus, który w tym sezonie jest wzmocniony trójką zawodników z Ikara Legnica nawiązał z nami wyrównaną walkę. W sobotę w tym samym stosunku pokonaliśmy Cuprum Lubin (25:12, 25:20, 25:14). Mecz wygrany, kolejny raz z dużą przewagą, mimo troszeczkę słabszej dyspozycji mojej drużyny. Wynik oczywiście cieszy, ale muszę dobrze zmotywować moich zawodników do kolejnych spotkań. Przewodzimy w tabeli z 30 punktami, do końca mamy jeszcze 6 meczów, postaramy się zwyciężyć wszystkie – komentuje trener naszej drużyny Piotr Godula.
Świdniczanie są zdecydowanymi liderami tabeli, drugi KS Milicz traci 9 „oczek”, a trzecia Gwardia Wrocław już 10 punktów.
Poprzedni artykułNiestrudzony kolarz z Pszenna przykładem dla młodych…