Strona główna Sport Piłka nożna Hat-trick Radziemskiego, pewna wygrana w Giebułtowie

Hat-trick Radziemskiego, pewna wygrana w Giebułtowie

0

Drugie zwycięstwo w tym sezonie powędrowało na konto czwartoligowych piłkarzy AKS-u Strzegom. Drużyna trenera Roberta Bubnowicza pokonała po trzech golach Dominika Radziemskiego i trafieniu Kamila Sadowskiego Sudety Giebułtów aż 4:0.

W 3. kolejce AKS Strzegom zmierzył się z beniaminkiem IV ligi w trudnych, specyficznych warunkach biorąc pod uwagę miejsce rozegrania spotkania. Zespół zrealizował złożenia taktyczne, co przełożyło się na wynik. Pierwsza połowa, mimo szybkiego objęcia prowadzenia była nerwowa w naszym wykonaniu. Po przerwie drugie trafienie wprowadziło pewność w naszej grze i kontrolę w tej konfrontacji. Pomimo wysokiej wygranej 4:0, jestem przekonany, że zespół z Giebułtowa, będzie wymagającym i trudnym rywalem dla swoich przeciwników. Cieszy w końcu czyste konto własnej bramki, dyspozycja strzelecka Radziemskiego i wypełnienie większości zadań nałożonych na drużynę. Gratuluję zawodnikom – stwierdził trener Bubnowicz.

Sudety Giebułtów – AKS Strzegom 0:4 (0:1)

AKS: Słowik, Skrypak, Chrapek, Kokoszka, Durajczyk, Sabat (67′ Lewandowski), Sobczak, Radziemski, Morawski, Sadowski, Grosiak (85′ Szerszeń)