Podjazd pod górę do Świdnicy od strony Dzierżoniowa pomiędzy Boleścinem a Świdnicą graniczy z cudem. Na tej drodze stoją w tej chwili 3 TIRy i blokują drogę. Policja wytyczyła objazd w kierunku Jagodnika.
Tam kierowcy mogą natknąć się na kolejne utrudnienia w ruchu. Przed godziną 8:00 na oblodzonym skrzyżowaniu w Jagodniku doszło do kolizji dwóch pojazdów. Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało. Policja apeluje do kierowców o bezpieczną jazdę.
Dziękujemy Piotrowi za CYNK i zdjęcia



![Rowerowe połączenie Świdnicy z Żarowem coraz bliżej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/sciezka-Zarow-Wierzbna-6-238x178.jpg)

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)




