Osiem osób odwiezionych do szpitala, w tym cztery ciężko ranne – to efekt zderzenia czołowego dwóch samochodów, do którego doszło na drodze powiatowej nr 3396, nazywanej łącznikiem autostradowym. W karambolu brały udział w sumie 4 pojazdy.
W okolicach zjazdu na świdnicką fabrykę Electrolux ok. 16.15 z niewyjaśnionych przyczyn jadący z kierunku Żarowa volkswagen transporter wypadł ze swojego pasa ruchu. Najpierw otarł się o forda courier, a później uderzył czołowo w jadący za fordem volkswagen golf. Kolejny kierowca – auta dostawczego – ratował się przed zderzeniem ucieczką do rowu.
We wszystkich samochodach było 8 osób, najwięcej, bo pięć, w vw golfie. Wszystkie wymagały pomocy lekarskiej. Pięcioro poszkodowanych pogotowie ratunkowe odwiozło do szpitala.
Droga jest całkowicie zablokowana w miejscu wypadku. Aktualizacja 20.47: Droga została odblokowana.
Informację dostaliśmy na CYNK, dziękujemy.


























![Policjanci na świdnickim stadionie. Ćwiczyli zabezpieczanie imprez masowych [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/cwiczenia-policjantow-na-stadionie-2026.03.26-5-100x75.jpg)

![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)