Strona główna Sport Piłka ręczna Po wygranej w Legnicy czas na „Konie”

Po wygranej w Legnicy czas na „Konie”

2

Przed tygodniem piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica spłatali olbrzymia sensację pokonując na wyjeździe 25:23 spadkowicza z PGNiG Superligi Siódemkę Miedź Legnica. Na fali tego triumfu spróbują pójść za ciosem i w sobotę 26 października (godzina 19.00, hala na osiedlu Zawiszów) powalczą o punkty z inną czołową drużyną ligi – KSSPR-em Końskie.

 skpr-konskie

Po sześciu kolejkach spotkań wyżej w tabeli jest zespół z Końskich. Dziewięć zdobytych punktów plasuje „Konie” na czwartym miejscu w tabeli. Konecczanie przegrali dotąd tylko jedno spotkanie, w trzeciej kolejne ulegli na wyjeździe Śląskowi Wrocław 27:31. ŚKPR Świdnica jest ósmy i ma na swoim koncie pięć punktów uzyskanych dzięki zwycięstwom nad SPR-em Tarnów i Siódemką Miedź Legnica oraz wyjazdowemu remisowi z AZS-em UMCS-em Lublin. Historia pierwszoligowych pojedynków obu drużyn przemawia zdecydowanie za rywalami, którzy wygrali wszystkie cztery mecze. Podopieczni Krzysztofa Terebuna zapowiadają walkę i liczą na wsparcia kibiców. Zabierz rodzinę, przyjaciół i w sobotę dopinguj Szare Wilki!

Obok emocji sportowych na widzów czekać będą dodatkowe atrakcje: występy cheerleaderek oraz okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród: talonów do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego,  talonów na torty do cukierni Kasia z ulicy Długiej, zaproszenia do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej, karty członkostwa w klubie Condizione w Galerii Świdnickiej oraz specjalne koszulki kibica ŚKPR Świdnica. Trykoty będą do zdobycia w ramach konkursu współorganizowanego z firmą Bel-Pol, największą w Polsce marką specjalizującą się w dystrybucji podłóg i drzwi. Aby wziąć udział w losowaniu koszulek, trzeba wziąć na mecz bilet z poprzedniego spotkania ŚKPR-u w Świdnicy (12 października, mecz z Czuwajem Przemyśl).

 

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – KSSPR Końskie (sobota, 26 października, godzina 19.00 hala na osiedlu Zawiszów). Bilety: 10 zł normalne, 5 zł ulgowe (młodzież do lat 18)

Poprzedni artykułKarambol na łączniku [FOTO/WIDEO]
Następny artykułWystawka w piątek i sobotę