Jak podróżować w kryzysie ogarniającym nasz kontynent? Czy można maksymalnie dużo zobaczyć i jednocześnie jak najmniej wydać? A przede wszystkim nie stracić energii jeszcze przed startem, gubiąc się w gąszczu internetowych informacji?

Autorka przewodnika, która zna Europę jak własną kieszeń dostarcza w nim użytecznych narzędzi. To przede wszystkim wielka księga adresów-linków do najlepszych, stare aktualizowanych stron dotyczących transportu, noclegów, gastronomii i atrakcji poszczególnych krajów, opatrzona odpowiednim komentarzem. I mnóstwo podpowiedzi, jak można spać czy podróżować nawet zupełnie za jeden uśmiech.




![Kolejna kradzież w drogerii. Rozpoznajesz osoby ze zdjęć? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page-14-100x75.jpg)




![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)