Ponad 240 zawodników z dolnośląskich klubów judo wzięło udział w X Memoriale im. Tadeusza Zamęckiego odbywającym się 18 listopada w Olesznie. W tym gronie znalazła się reprezentacja UKS-u Judo Świdnica.
– Wystawiliśmy dziesięcioosobową reprezentację, najlepiej z grupy spisali się Emil Płoczyniak (rocznik 2004-2005 kat. -30kg), Bartłomiej Kunc (rocznik 2004-2005 kat. -26kg) i Tytus Tomkiewicz (rocznik 2006-2007 kat. -19kg), którzy zwyciężyli w swoich kategoriach. Pozostali zawodnicy byli o włos od wywalczenia miejsca na podium – relacjonuje trener Bartłomiej Zamęcki.

















![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








