Handball Polska, największy w naszym kraju magazyn poświęcony piłce ręcznej opublikował na swoich łamach duży materiał poświęcony Świdnickiemu Klubowi Piłki Ręcznej.
Bogato ilustrowany artykuł znalazł się w 67. numerze wydawnictwa, który w cenie 7 złotych można nabyć w salonach EMPiK-u. Na czterech kolumnach opisana jest historia klubu, działania marketingowe, sposób w jaki klub pozyskuje środki na swoją działalność oraz system pracy z młodzieżą. O ŚKPR-ze opowiadają między innymi działacze klubu, trener pierwszego zespołu Krzysztof Mistak oraz Stefan Augustyn, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świdnicy.










![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/mp-Trybunalska-1-100x75.jpg)
![Jaroszów. Pożar butli gazowej w budynku mieszkalnym [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/Jaroszow-pozar-butli-gazowej-2026.05.30-0-100x75.jpg)

