Strona główna Sport Piłka nożna Kolejna seria gier na zielonej murawie

Kolejna seria gier na zielonej murawie

0

Zespoły piłkarskie grające w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B rozegrały kolejne potyczki, których stawką były ligowe punkty. Poniżej przedstawiamy wyniki spotkań:

III Liga

Promień Żary- Polonia Trzebnica 2:3

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Foto- Higiena Gać 1:2

Lechia Dzierżoniów- Pogoń Świebodzin 2:0

Orzeł Ząbkowice Śląskie- Prochowiczanka Prochowice 1:1

Polonia Świdnica- Sprotavia Szprotawa 3:0

Bielawianka Bielawa- Ślęza Wrocław 0:1

Lechia Zielona Góra- Orzeł Międzyrzecz 10:1

Ilanka Rzepin- Piast Karnin 2:1

 

IV Liga

Orkan Szczedrzykowice- AKS Strzegom 2:4

Nysa Zgorzelec- Piast Zawidów 2:1

Sokół Wielka Lipa- Łużyce Lubań 2:1

Miedź II Legnica- Nysa Kłodzko 1:3

Piast Żmigród- Olimpia Kowary 0:1

Karkonosze Jelenia Góra- Orla Wąsosz 0:0

Granica Bogatynia- Piast Nowa Ruda 0:1

GKS Kobierzyce- Pogoń Oleśnica 3:1

 

Klasa okręgowa

Zjednoczeni Ścinawka Średnia- LKS Bystrzyca Górna 1:1

Karolina Jaworzyna Śląska- Pogoń Pieszyce 2:0

Piławianka Piława Górna- Iskra Jaszkowa Dolna 3:1

Kryształ Stronie Śląskie- Grom Witków 3:3

Bielawianka II Bielawa- Victoria Świebodzice 2:0

Trojan Lądek Zdrój- MKS Szczawno Zdrój 1:3

Stal Świdnica- Unia Złoty Stok 2:0

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych

Biały Orzeł Mieroszów- Cukrownik Pszenno 1:0

Nysa Kłaczyna- Czarni Wałbrzych 3:2

Zdrój Jedlina Zdrój- Górnik Boguszów- Gorce 2:0

Victoria II Świebodzice- Zagłębie Wałbrzych 0:4

Sudety Dziećmorowice- Rawa Boleścin 3:3

Gwarek Wałbrzych- Granit Roztoka 3:1

Skalnik Czarny Bór- Włókniarz Głuszyca 1:0

Wenus Nowice- Zieloni Mrowiny 0:0

 

Grupa II Wałbrzych

Ślęża Ciepłowody- Koliber Uciechów 1:1

Zgoda Grodziszcze- Lechia II Dzierżoniów 3:5

Błękitni Niedźwiedź- Wieża Rudnica 0:1

Boxmet Piskorzów- Orzeł Mąkolno 4:1

Niemczanka Niemcza- Delta Słupice 4:2

Błękitni Owiesno- Czarni Sieniawka 0:3

Zieloni Łagiewniki- Polonia Ząbkowice Śląskie 1:3

Skałki Stolec- Sparta Ziębice 1:0

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Tęcza Bolesławice- Błękitni Słotwina 3:2

Płomień Dobromierz- WKS Goczałków 1:2

Wodospad Zastruże- Granit Rogoźnica 6:3

Grom Panków- LKS Wiśniowa 1:3

Błyskawica Kalno- Wierzbianka Wierzbna 2:4

Zryw Łażany- Orzeł Witoszów 1:2

LKS Piotrowice Świdnickie- Herbapol Stanowice 5:2

Spółdzielca Marcinowice- Unia Jaroszów 1:1

 

Grupa II Świdnica

LKS Gilów- Klubokawiarnia Roztocznik 1:2

Zryw Gola Świdnicka- Kłos Lutomia 3:0

LKS Dobrocin- LKS II Bystrzyca Górna 1:1

Płomień Makowice- Sparta Ostroszowice 8:1

Dąb Mościsko- Sparta Oleszna 1:3

Piast Jaźwina- Orzeł Piława Dolna 1:7

Gryf Burkatów- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1:3

Ślężanka Tąpadła- Victoria Tuszyn 0:3