Nadleśnictwo Świdnica, Polski Związek Łowiecki i Galeria Świdnicka zapraszają na Hubertusa. W sobotę, 17 listopada 2012 od godz. 13.00 do 18.30 galerię we władanie biorą łowczy w swoich wspaniałych, zielonych strojach, a także pracownicy Nadleśnictwa Świdnica, którzy promować będą między innymi Stację Edukacji Ekologicznej oraz Jaskinię Nietoperzy.
W programie:
– wystawa przyrodnicza,
– prezentacje kół Polskiego Związku Łowieckiego – „”Knieja”, „Dzik”, „Głuszec”, „Nemrod”, „Sylwan”, „Orzeł”, „Ponowa” i „Selekcjoner”,
– ekspozycja Lasów Państwowych – Nadleśnictwo Świdnica
– zabawy i konkursy przyrodnicze dla dzieci z cennymi nagrodami (plastyczny, wiedzy o przyrodzie)
– degustacja wyrobów z dziczyzny
– występy artystyczne:
* Zespół Pieśni i Tańca „Bystrzyca”
* „Kwiczoły” z Grochotowa – wspólne śpiewanie myśliwskich przyśpiewek
* koncert sygnalistów myśliwskich PZŁ „Odgłosy Kniei”
Imprezie towarzyszyć będą filmy przyrodnicze.


![„Zima na zewnątrz, a u nas gorączka precyzji i troski o każdy detal” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Kosciol-Pokoju-trwa-renowacja-2026.02-mix-238x178.jpg)
![Rowerem z Osiedla Młodych do centrum. Szykują się do rozpoczęcia budowy nowej ścieżki [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/sciezka-rowerowa-Osiedle-Mlodych-przygotowania-do-budowy-2026.02.18-mix-238x178.jpg)





![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
