Strona główna 0_Slider Podejmujemy u siebie lidera tabeli

Podejmujemy u siebie lidera tabeli [RELACJA LIVE]

0

Świdniccy piłkarze rozpoczynają mecz w ramach Koleje Dolnośląskie IV ligi podejmując na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Słowianina Wolibórz. Start spotkania o 11.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kotau, Misztal, Sowa, Ratajczak, Sobczak, Filipczak, Torete, Taranek, Migas, Mojka, Dryja.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

1′ – zaranie wzdłuż świdnickiej bramki – nikt nie zamyka akcji Słowianina.

3′ – z rzutu wolnego z dalekiego dystansu uderzał Niewiadomski – piłkę pewnie łapie Kotau.

4′ – wychodzą spod naszego pressingu rywale, ruszają z szybkim atakiem – Tragarz zablokowany.

8′ – cały czas piłką gra Słowianin, jak na razie bez groźniejszych prób na świdnicką bramkę.

10′ – dośrodkowują z rzutu wolnego goście, skuteczna główka Niewiadomskiego i jest 1:0 dla woliborzan!

12′ – błyskawicznie podwyższają prowadzenie rywale, pakując futbolówkę do naszej sieci – 2:0 dla Słowianina (Krakowski)!

13′ – ruszamy z akcją – uderzenie z okolicy 16. metra niedokładne.

16′ – z dystansu uderza Łazarowicz – piłka mija światło bramki.

18′ – nie rezygnują z kolejnych ataków woliborzanie – tracimy piłkę, mocno uderza z dystansu Krakowski – jest 3:0 dla gości!

21′ – rzut rożny dla Słowianina – bez zagrożenia.

23′ – akcja przenosi się na drugą stronę boiska – szybko jest niestety powstrzymana przez obrońców przeciwników.

28′ – dośrodkowujemy z rzutu wolnego – uderzamy piłkę głową, łapie ją Gembara.

32′ – ostry faul Nowackiego na świdnickim golkiperze – rozpoczynamy grę od rzutu wolnego.

36′- bardzo niecelne uderzenie z dystansu zawodnika drużyny przeciwnej.

40′ – bardzo dobra okazja świdnickiego zespołu – zablokowane nasze uderzenie wewnątrz pola karnego.

42′ – broni uderzenie Kotau – piłka jeszcze ociera się o poprzeczkę.

44′ – ruszamy z kontrą – niestety Taranek zostaje powstrzymany przez ostatniego obrońcę.

45′ – koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:3.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Kruchlak w miejsce Dryi.

47′ – Kruchlak znalazł trochę miejsca, uderzył na bramkę rywali – dobrze interweniuje Gembara.

49′ – z kontrą wychodzą woliborzanie – ratuje nas słupek po strzale Krakowskiego.

53′ – krótka przerwa w grze – Kotau ucierpiał po starciu z Krakowskim. Został zahaczony i uderzony w twarz przez zawodnika Słowianina.

56′ – niestety sami sobie strzelamy bramkę – brak komunikacji i jest 0:4!

57′ – Kucherenko z żółtą kartką.

58′ – Sowa z rzutu wolnego uderza w mur.

60′ – świetna okazja dla gospodarzy na strzelenie pierwszego gola. Taranek zagrywał do Kruchlaka, ten przestrzelił z wnętrza pola karnego.

62′ – ruszamy z bardzo groźną kontrą – uwalnia się Mojka, zagrywa do Migasa, który niestety „pali”.

63′ – Sikora zmienia Migasa.

64′ – strzela na brankę Taranek – broni bramkarz przyjezdnych.

68′ – gramy ambitnie, próbujemy choćby strzelić honorowego gola.

70′ – mamy rzut wolny na wysokości linii końcowej boiska.

71′ – Taranek nieczysto trafia w piłkę przy próbie strzału.

73′ – Sowa z rzutu wolnego trafia w twarz Trzepacza – przerwa w grze.

75′ – Duda w miejsce Filipczaka.

76′ – kolejna bardzo dobra okazja – Mojka chybił z 16. metra – było dużo czasu, mógł chyba jeszcze spokojnie przyjąć futbolówkę.

80′ – Zawiła i Lisiecki w miejsce Taranka oraz Mojki.

84′ – odbija piłkę Kotau na rzut rożny.

90′ – koniec meczu – przegrywamy 0:4.

Poprzedni artykuł„Mój pierwszy triathlon”. Uczniowie z sześciu szkół będą rywalizować pod dachem
Następny artykułBlisko 200 uczestników na starcie X Jaroszowskiego Marszobiegu Przełajowego [FOTO]