Strona główna 0_Slider Gramy z Orłem w szczytnym celu

Gramy z Orłem w szczytnym celu [RELACJA LIVE]

0

Na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozgrywany jest bój w ramach dziewiątej serii spotkań rozgrywek Koleje Dolnośląskie IV ligi. Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują Orła Ząbkowice Śląskie. Gospodarze zrezygnowali z wejściówek na to spotkanie, kibice przynoszą dary dla powodzian z Kotliny Kłodzkiej!

Skład: Kotau, Szymski, Ratajczak, Łaski, Torete, Sowa, Filipczak, Taranek, Migas, Sikora, Dryja.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

3′ – gra w środkowej części boiska, spokojne tempo meczu.

5′ – rzut rożny dla rywali – boczna siatka.

7′ – bardzo mocne uderzenie Sowy – piłka niewiele, ale jednak przelatuje nad bramką.

8′ – kolejny rzut rożny dla przeciwników – uderzenie głową, piłka nad poprzeczką.

13′ – na boisku nikt nie odpuszcza, walka o zwycięstwo i pełną pulę.

16′ – rywale decydują się na strzał z bardzo dalekiego dystansu – piłka mija poprzeczkę bramki.

20′ – ruszamy z szybkim atakiem – dobrze bronią rywale.

24′ – kontra przeciwników – Chamerski kończy strzałem i jest 1:0 dla Orła!!!

28′ – walczący o piłkę Dryja upada w polu karnym gości – sędzia nie pokazuje jednak na jedenastkę.

33′ – żółta kartka dla gracza przyjezdnych. Dośrodkowujemy w pole karne, zamieszanie, lecz radzą sobie finalnie piłkarze Orła.

35′ – Douglas – żółta kartka.

36′ – kontra przeciwników – ofiarna interwencja naszych defensorów.

37′ – teraz szybki atak świdniczan – bardzo mocne uderzenie Migasa, świetnie broni Brandl.

40′ – znacznie mocniej w ostatnich minutach zaatakowali gospodarze – znów do akcji wkracza bramkarz ząbkowiczan.

41′ – w odpowiedzi przeciwnicy – bardzo niedokładna próba uderzenia.

45′ – fantastyczna okazja na zamknięcie tej połowy dla nas – Sowa nie trafia z kilku metrów!

koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę. Boisko opuścili Filipczak, Dryja i Sikora – w ich miejsce Zawiła, Mojka i Lipiński.

51′ – Zieliński groźnie uderza – piłka przelatuje nad spojeniem słupka z poprzeczką.

53′ – kolejna znakomita okazja Sowy – strzał niecelny po dograniu od Taranka.

54′ – bardzo dobre minuty w wykonaniu świdniczan – strzał Lipińskiego wyblokowany.

56′ – Mojka strzela głową – niedokładnie.

60′ – żółta kartka dla Sowy.

65′ – Sowa dośrodkowuje z rzutu wolnego – piłka w mur.

68′ – Taranek przyjmuje piłkę na klatkę, uderza z woleja niestety dla nas nieczysto.

69′ – Dąbrowski zmienia Migasa.

70′ – Taranek żółta kartka.

73′ – Taranek z okolicy 20. metra – strzał niedokładny.

74′ – Kotau fauluje w polu karnym – rzut karny, Szabat obija tylko słupek!!!

76′ – druga żółta kartka dla Sowy – czerwo, gramy w osłabieniu.

77′ – rzut wolny, dośrodkowanie i błyskawiczne wykorzystanie gry w przewadze, zamknięcie akcji z kilku metrów – przegrywamy 0:2!!!

82′ – Orzeł oddał nam nieco pole gry, mając dobry wynik, gramy w osłabieniu mając duże problemy ze stworzeniem sobie jakiejś klarownej okazji.

87′ – dośrodkowują z rzutu wolnego przeciwnicy – piłka wpada do sieci, lecz sygnalizacja o pozycji spalonej.

90′ – uderza Lipiński, broni Brandl.

90′ – sędzia dolicza 4 minuty.

90+1′ – mamy dobrą szansę na złapanie kontaktu – próba zablokowana.

90+2′ – znowu groźnie strzela Lipiński, ponownie świetnie interweniuje bramkarz Orła.

koniec meczu – przegrywamy 0:2.

Poprzedni artykułKoleje Dolnośląskie o funkcjonowaniu połączeń w regionie. „Sytuacja się stabilizuje”
Następny artykułBiegacze opanują Żarów. Organizatorzy informują o utrudnieniach w ruchu