Ulicami Żarowa przebiegną uczestnicy dziewiątej edycji Żarowskich Biegów Strefowych. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 22 września.

– Na niedzielę, 22 września zaplanowano imprezę sportową Żarowskie Biegi Strefowe na trasie: ul. Armii Krajowej (koło Urzędu Miejskiego – start), ul. Przemysłowa, ul. Fabryczna, ul. Kwiatowa, Plac Wolności, ul. Hutnicza, ul. Krasińskiego, ul. Gen. Władysława Sikorskiego, ul. Armii Krajowej (meta) – informuje Urząd Miejski w Żarowie.
– W związku z organizacją imprezy nastąpią utrudnienia w ruchu. Na czas zawodów należy stosować się do obowiązującej tymczasowej organizacji ruchu oraz bezwzględnie stosować się do poleceń służb porządkowych. Utrudnienia będą obowiązywać w godz. 6:00-15:00 – przekazano w komunikacie.
Więcej informacji w zapowiedzi biegu oraz na stronie imprezy.
/UM Żarów, opr. mn/

![Lokalni samorządowcy z wojewodą Anną Żabską rozmawiali o budowie miejsc schronienia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC_8935-238x178.jpg)



![„Bezpieczna trzydziestka piątka”. Policjanci podsumowują dwutygodniową akcję [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/411-351693-100x75.jpg)
![Wyprzedzał na zakazie i podwójnej ciągłej. Manewr zarejestrowała samochodowa kamera [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/wyprzedzanie-DW283-2026.04.17-100x75.jpg)

![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)
![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Wyjątkowy koncert trzech znakomitych artystów wkrótce w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)