Strona główna 0_Slider W poszukiwaniu punktów na boisku rezerw pierwszoligowca

W poszukiwaniu punktów na boisku rezerw pierwszoligowca [RELACJA LIVE]

0

Punktualnie o 11.00 startuje dziś mecz w ramach Koleje Dolnośląskie IV ligi, w którym rezerwy Chrobrego Głogów podejmują zespół IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład: Kot, Misztal, Sowa, Łaski, Przewoźny, Witsanko, Paszkowski, Filipczak, Migas, Mojka, Lipiński.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

2′ – Chrobry II wyraźnie wzmocniony dziś zawodnikami z pierwszej drużyny, która grała wczoraj, również w Głogowie.

5′ – spokojny początek spotkania – bez jakiegokolwiek zagrożenia dla obu bramkarzy.

6′ – długi przerzut do Migasa, nasz skrzydłowy nie zdążył opanować futbolówki.

9′ – rzut wolny dla rywali – piłka obija naszą poprzeczkę, lecz Kot kontrolował sytuację.

10′ – Migas – żółta kartka.

12′ – mocno zaatakowaliśmy pressingiem – przechwyt na 25. metrze – niestety chwilę później nasze uderzenie zablokowane.

14′ – daleki wyrzut z autu Przewoźnego – do piłki w polu karnym dochodzi Filipczak, ale niestety nieczysto w nią trafia.

14′ – mamy rzut wolny, dośrodkowanie Paszkowskiego i wyjaśniają sytuację obrońcy rywali.

16′ – Kot krzyczy „moja”, niestety obrońca próbuje zagrywać do niego głową i lobuje naszego bramkarza. Fatalny samobój – przegrywamy 0:1!!!

19′ – ruszają z akcją przeciwnicy – uderzenie nad bramką.

23′ – niestety wymuszona zmiana – boisko opuszcza Migas (mamy nadzieję, że to nic poważnego – w jednej z akcji nadepnął wydaje się go zawodnik gospodarzy), w jego miejsce Lisiecki.

24′ – Mojka widząc wysuniętego bramkarza próbował uderzać z dystansu, lecz niedokładnie.

26′ – szansa na wyrównanie, Mojka zagrywał do Przewoźnego, ten z linii pola karnego uderzy niecelnie.

30′ – znów próbowaliśmy przejąć piłkę na połowie przeciwnika – było blisko.

32′ – akcja rywali, w ostatniej chwili wybijamy futbolówkę.

35′ – znakomita piłka Paszkowskiego do Lipińskiego – ten pudłuje z wnętrza pola karnego.

37′ – długa piłka do Mojki – znowu było blisko gola wyrównującego.

38′ – świetna interwencja Kota podczas sytuacji jeden na jednego z zawodnikiem Chrobrego II.

40′ – uderzenie przeciwników z dystansu w środek bramki – bez trudu broni Kot.

43′ – Paszkowski znów dośrodkowuje piłkę z rzutu wolnego – uderzamy głową, broni golkiper głogowian.

45′ – sędzia dolicza co najmniej 2 minuty.

45+ – szkoda sytuacji z 16. minuty, mecz raczej wyrównany.

45+ – koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – przynajmniej na razie bez zmian w składzie.

48′ – pojedynek biegowy Mojki z obrońcą Chrobrego – chyba źle postawił stopę nasz zawodnik i jest obecnie poza boiskiem.

51′ – strzał na bramkę Kota – broni nasz golkiper.

52′ – Wojciechowski za Mojkę.

53′ – strzał głogowian – piłka mija dalszy słupek naszej bramki.

54′ – ostatnie sekundy dla Chrobrego II – piłka spod linii końcowej na 11. metr – strzał na szczęście zbyt lekki.

56′ – bardzo ostro w Kota wbiega Zygmunt – napastnik gospodarzy ogląda żółtą kartkę.

57′ – piłka do Lipińskiego – fizyczną walkę wygrywa obrońca miejscowych.

59′ – Wojciechowski huknął z dystansu – świetna interwencja bramkarza przeciwników.

61′ – rzut rożny dla naszego zespołu – wyjaśniają obrońcy Chrobrego.

63′ – Lipiński boisko opuszcza, w jego miejsce Jagielski.

66′ – blokujemy dośrodkowanie – rzut rożny dla głogowian. Nic z tego nie wynika – od bramki Kot.

67′ – dośrodkowuje Sowa – Jagielski przepycha się w polu karnym zbyt mocno i sędzie odgwizduje faul.

69′ – znakomita okazja na wyrównanie, znów po przechwycie piłki. Filipczak bardzo mocno uderzał z wnętrza pola karnego – niestety lepszy bramkarz Chrobrego II.

71′ – boisko opuszcza Lisiecki – w jego miejsce Oboladze.

74′ – próbujemy walczymy – cały czas mamy swoje szanse.

76′ – piąstkowanie Kota podczas wrzutki rywali w nasze pole karne.

79′ – Wojciechowski niedokładnie wrzuca futbolówkę w pole karne.

80′ – dobrze interweniuje Kot podczas szybkiego ataku drużyny gospodarzy.

83′ – kolejna szansa dla naszego zespołu – na linii 16. metra znajduje się Filipczak – piłka mija światło bramki.

85′ – Korab zastępuje Witsanko.

87′ – rzut rożny, próbuje strzelać Sowa, znów brakuje szczęście. Cały czas po tym „farfoclu” przegrywamy niezasłużenie od 16. minuty meczu.

90′ – znów bardzo blisko gola – Filipczak zablokowany, Wojciechowski uderzył niedokładnie.

90′ – sędzia dolicza co najmniej 6 minut.

90+3 – co rusz posyłamy piłkę w pole karne, brakuje trochę szczęścia i dokładności.

90+5′ – żółta kartka dla bramkarza Chrobrego za opóźnienie gry.

90+5″ – niezrozumiała decyzja – akcję przerwał nam sędzia od którego odbiła się piłka – niestety nie ma wróciła ona w nasze posiadanie. Żółta kartka dla Wojciechowskiego.

koniec meczu – przegrywamy 0:1 po trafieniu samobójczym z pierwszej połowy spotkania.

Poprzedni artykuł310 osób uczciło pamięć ofiar Gross-Rosen. Bieg Pamięci w Rogoźnicy [FOTO]