Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w niedzielny wieczór na ulicy Marcinkowskiego w Świdnicy. Nietrzeźwy sprawca zdarzenia został zatrzymany przez policję.

Do zdarzenia doszło o godzinie 18.45. – Samochód osobowy wjechał w zaparkowane pojazdy i uszkodził około 10 aut. Nikt nie został poszkodowany. Okoliczności ustala policja – mówił mł. bryg. Łukasz Grzelak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy.
– Zatrzymany został jeden mężczyzna, u którego badanie wykazało, że kierował pojazdem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Wykonywane są z nim czynności – informuje Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.
/mn/
Reklama

![Fakty, sens życia i zęby pani Jadzi. Mariusz Szczygieł w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/II-Swidnicki-Festiwal-Literacki-iKropka-spotkanie-Mariusz-Szczygiel-2026.08.27-26-238x178.jpg)

![Pożar mieszkania w Strzegomiu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/page-9-100x75.jpg)





