Dwa tygodnie temu występowali na Pikniku Country Mrągowo a już w sobotę, 13 sierpnia zespół Ślad zagra w Świdnicy. Będzie to czwarty koncert w ramach cyklu Muzyka Mi Leży, który odbędzie się na plenerowej scenie Klubu Łaźnia.

Pochodzą z Granitowego Serca Polski czyli ze Strzegomia. Jako Ślad występują od kilku lat, ale doświadczenie muzyczne mają dużo większe. Grają przede wszystkim autorskie kompozycje inspirowane brzmieniem country i bluesa, co słychać wyraźnie na wydanym w 2020 roku debiutanckim albumie. Trzon zespołu tworzą bracia bliźniacy Rafał (śpiew, gitara, harmonijka) i Andrzej Oryńczak (śpiew, gitara).
Wszystkie wydarzenia Muzyka Mi Leży zaczynają się o godzinie 20.00 a wstęp jest niebiletowany. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/muzyka-mi-
/Komunikat – Bartosz Łabuda, Świdnicki Ośrodek Kultury/



![Pożar na terenie świdnickiej odlewni [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/Kliczkowska-pozar-2026.05.13-1-100x75.jpg)

![Wymusił pierwszeństwo, auto wpadło do rowu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/2-1-100x75.jpg)


![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)